Kaynana ve görümce derdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan tarafından oluşturulan Kaynana ve görümce derdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,059 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana ve görümce derdi
Konbuyu başlatan Demet Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
Merhaba kızlar o kadar doluyum ki anlatamam kızlar ben kayınvalidem ve görümcemle 2 senedir aynı evde yaşıyoruz ama ben birlik oturmak istemiyorum kaynanam benim her işime karışıyor çocuguna nasıl davranacagım konusunda bana çok karışıyor eşimde annesine o kadar çok bağımlı ki annesi resmen onun gözünü karartmış yani eşime ayrı eve çıkalım diyorum oda ben annemden ayrılamam diyor ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yemek üzereyim çok canım sıkkın ev ev üstüne olmuyor işte sıkıldım artık gerçekten😭😭😡😡
Gerçekten çok üzüldüm canım keşke en başından ayrı eve ciksaydin seni okadar iyi anlıyorum ki ben de ilk evlendigimde kayınvalidemgile girdim evi yeni almıştık kredi ile ve ev tam bitmemişti ilk 3 ay kadar kayınvalidemgilde durduk ev bitene kadar benim Allah var kayınvalidem çok iyi hicbirseye karismazdi hiç kötülüğünü görmedim ama nekadar iyi olsa da insanın kendi evi başka oluyor hep insan diken üstünde oluyor bı duş alacak olsa bile yanlış mı anlarlar diye gizli gizli yapıyorsun bide seninkiler kötüymüş canım ama eşinin senin yanında olması lazım Allah yardımcın olsun inşallah en kısa zamanda kendi evine çıkarsın kuzum 🙏🏻😔

Tüm sayfalar yüklendi.