Sorum var Kaynanaaaaaaaa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Kaynanaaaaaaaa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,579 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanaaaaaaaa
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle cnim. Ben zaten o çocuğa bakmak zorunda değilim ama öyle annesinden yana şansı yok bide burda burnumun dibinde babası ve üvey annesi nin yaptığı zulmü gözlerimle görünce kaynanama kov burda kalamaz ben ona bakmam falan diyemiyorum diyemem de. , vicdanım el vermez ben o çocuğa bakarken hep kendi çocuklarımı onun yerine koyup baktım.ona bakmanın iyiliğini sevabını hep çocuklarıma bişey olmasın ,yada bana bişey olursa yavrularım bu duruma düşmesin umuduyla baktım ona hep hala da bakmaktayım, babasının 5 çocuğu var üvey annesi den . babasından olan kardeşleri bile sevmez onu anneleri sevmiyor zulm editor diye onlarda annelerinden görüp nefret ediyorlar ondan,yani bu çocuğun hayatı çok Zor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bı laf vardır her kadını çocuk doğurur ama her kadın anne olamaz.
Bu çocuğun anneside çocuk doğurmuş ama anne olamamış.
Sen ona iyi davran canim Rabbimin emanetleri onlar efendimiz çocukları yetimleri oksuzleri çok severdi onun sevdiği kul olursun Allah'ın rızasını alırsın rabbim seni nerelerde korur nasıl mukafatlandirir bak gör ben bile burda öyle uzuldumku tahmin edemessin

Sen ona iyi davran canim Rabbimin emanetleri onlar efendimiz çocukları yetimleri oksuzleri çok severdi onun sevdiği kul olursun Allah'ın rızasını alırsın rabbim seni nerelerde korur nasıl mukafatlandirir bak gör ben bile burda öyle uzuldumku tahmin edemessin
Zaten öyle yapıyorum canım. Rabbim onun hasenatiyla onun mukafatiyla yavrularimi koru onların ayağına taş değdirme ve annesiz bırakma diye hep dua ediyorum🥺🥺🙏 onu öyle gördükçe öyle içim acıyor ki hele anne olduktan sonra daha çok üzülmeye başladım ona ve ona ne iyilik yaptıysam yerine çocuklarımı koyarak yaptım, Rabbim bunların yüzü suyu hürmetine yavrularımi annesiz bırakmasın,🥺🥺🤲🙏 beni bazen hatta çoğu zaman çok üzüyor çok Dili uzun ve terbiyesiz bı çocuk ama bu onun suçu değil,annesiz babasız büyüdüğü için böyle oldu o .aile terbiyesi almamış görmemiş o yüzden yaptığı çoğu şeyi sineye çekiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar