Sorum var Kaynanalarınızla aranız nasıl kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kaynanalarınızla aranız nasıl kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,060 kez görüntülenmiş, 202 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanalarınızla aranız nasıl kızlar
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Ben birlikte oturuyorum diye mi bilmiyorum ama pek anlaşamıyoruz kaynanam çok huysuz herşeye söylenip duruyor hiç yoktan kendi kendine iş çıkarıyor millete karşı da ben iş yapmasam kimse yapmıyor diyip duruyor malesef ben göçmeden geldiler evimin işi çok az kaldı Allah İn izniyle bitseydi üst kata çıkardım
Allah yardımcımız olsun canım bende kaynanamla yaşıyorum. Benjmkı de aynın senınkı gıbı hıc susmaz hep onun dedıgı olsun ister bısey yapsan beğenmez vs vs aldırma dumamaLıktan gel ben öyle idare edıyorum napım

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcımız olsun canım bende kaynanamla yaşıyorum. Benjmkı de aynın senınkı gıbı hıc susmaz hep onun dedıgı olsun ister bısey yapsan beğenmez vs vs aldırma dumamaLıktan gel ben öyle idare edıyorum napım
Kuzum Rabbim yardımcın olsun nasıl dayanıyorsun ya🥺

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Eksik olsun yinede evin olsun beraber oturulmuyor gerçekten bende senin gibiydim yok masraf olmasın yok şöyle olsun yok böyle olsun ama eşler kıymet mi biliyor aileler kıymet mi biliyor sağ olsun gelinimiz oglumuzu uzmedi birlikte oturdu masraf etmedi diyen olmaz bende bundan sonra hiçbir şeyden taviz vermiyorum canımı sıkan birşey olduğu zaman eşime söylüyorum ben hatta köye bile gitmedim uzun süre eşimin ailesi köyde köye gitmeden önce ailesini arar melikeyi üzmeyin birşey demeyin der öyle gidiyorum ben her gittiğimde boyleyiz
Senınko ne gızel anlamıs hıc degılse
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dayanamıyorım ıcım ıcımı yıyor ama elımden bisey gelmiyor. Bıde hamıleyım stres olmak ıstemıyorum

Dayanamıyorım ıcım ıcımı yıyor ama elımden bisey gelmiyor. Bıde hamıleyım stres olmak ıstemıyorum

A

Adsız anne adayı

Guest
Allah yardımcın olsun canım umarım evlerimiz ayrıdır

Sen de mesafeni koy canım

A

Temelli birlikte mi yaşayacaksınız artık canım

A

Temelli birlikte mi yaşayacaksınız artık canım
Şükür ayrı ama yetiyo lafı sözü valla

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ben birlikte oturuyorum diye mi bilmiyorum ama pek anlaşamıyoruz kaynanam çok huysuz herşeye söylenip duruyor hiç yoktan kendi kendine iş çıkarıyor millete karşı da ben iş yapmasam kimse yapmıyor diyip duruyor malesef ben göçmeden geldiler evimin işi çok az kaldı Allah İn izniyle bitseydi üst kata çıkardım
ust kat yada alt kat hic farketmiyo onlar icin karişacak elbet cok sey bulurlar ben ust onlar alt kattimda oturuyolar ben bu binadan cikladikca kurtulamam diyorum laflarindan sigara kokusuna dayanamayan beni bile sigaraya başlattilar vallahi kafayi yemek uzereyim gerisini siz düşunun 🤫🤔o apartmandan ayrilmadikca kurtuldun olmazsin gulum 😏

seni en cok ben anlarim gulum allah yardimcin olsun 😶

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
ust kat yada alt kat hic farketmiyo onlar icin karişacak elbet cok sey bulurlar ben ust onlar alt kattimda oturuyolar ben bu binadan cikladikca kurtulamam diyorum laflarindan sigara kokusuna dayanamayan beni bile sigaraya başlattilar vallahi kafayi yemek uzereyim gerisini siz düşunun 🤫🤔o apartmandan ayrilmadikca kurtuldun olmazsin gulum 😏

Rabbim yardımcınız olsun canlarım🥺🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar