Sorum var Kaynanalarınızla aranız nasıl kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kaynanalarınızla aranız nasıl kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,047 kez görüntülenmiş, 202 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanalarınızla aranız nasıl kızlar
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Senınko ne gızel anlamıs hıc degılse
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dayanamıyorım ıcım ıcımı yıyor ama elımden bisey gelmiyor. Bıde hamıleyım stres olmak ıstemıyorum

Dayanamıyorım ıcım ıcımı yıyor ama elımden bisey gelmiyor. Bıde hamıleyım stres olmak ıstemıyorum
Sabret elinden birşey gelmiyor Rabbim büyüktür

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
ust kat yada alt kat hic farketmiyo onlar icin karişacak elbet cok sey bulurlar ben ust onlar alt kattimda oturuyolar ben bu binadan cikladikca kurtulamam diyorum laflarindan sigara kokusuna dayanamayan beni bile sigaraya başlattilar vallahi kafayi yemek uzereyim gerisini siz düşunun 🤫🤔o apartmandan ayrilmadikca kurtuldun olmazsin gulum 😏

seni en cok ben anlarim gulum allah yardimcin olsun 😶

seni en cok ben anlarim gulum allah yardimcin olsun 😶
Amin canım çok sağol Allah senin de yardımcın olsun Allah sana sabır versin hepimize sabır versin Allah. Bide ben sinirlenince öfkeme hakim olamıyorum bigün ağzımdan kötü bişy çıkacakda hem eşimle hem onlarla aram bozulacak diye korkuyorum

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Ben birlikte oturuyorum diye mi bilmiyorum ama pek anlaşamıyoruz kaynanam çok huysuz herşeye söylenip duruyor hiç yoktan kendi kendine iş çıkarıyor millete karşı da ben iş yapmasam kimse yapmıyor diyip duruyor malesef ben göçmeden geldiler evimin işi çok az kaldı Allah İn izniyle bitseydi üst kata çıkardım
Benim kaynana sorunum yok ama kaynbabam ayri bir konu😄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bnm eşimde ailesine karşı öyle cnm dışardan biri gelse ev müsait mi gelsinler mi der ama sorun ailesi olunca gözü görmüyor kimseyi nerdeyse ayrı oturduğumuzu unutucam

Ben dedim vermem aseli kızımı aileni alırsın gidersin dedim her yere pesimize mi gelmek zorundalar anlamdım ki görsen her yere pesimize getirmeye çalışıyor ben eşime diyorum valla bizim sonumuzu ailene olan düşkünlüğn bitirecek dedim her şeyin yeri ve zamani vardır
Aynen öyle o ne öyle ya karı koca gezerken aile neden gelsin tamam gelsin de ilk kez gidecekseniz siz bir keyfini çıkartın ozeliniz olur vakit geçirmek istersiniz orda sana bir laf dediler mi gidince tatil ayıptır söylemesi komple boka dönecek senin için bence de konuş ilk ailecek çekirdek aile giidn sonra mâ aile gidersiniz

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Ben birlikte oturuyorum diye mi bilmiyorum ama pek anlaşamıyoruz kaynanam çok huysuz herşeye söylenip duruyor hiç yoktan kendi kendine iş çıkarıyor millete karşı da ben iş yapmasam kimse yapmıyor diyip duruyor malesef ben göçmeden geldiler evimin işi çok az kaldı Allah İn izniyle bitseydi üst kata çıkardım
Onlardan ayrı olmama rağmen anlaşmıyoruz zaten 7 yıldır küsüz konuşmuyoruz 🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar