Sorum var Kaynanalarınızla aranız nasıl kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kaynanalarınızla aranız nasıl kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,147 kez görüntülenmiş, 202 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanalarınızla aranız nasıl kızlar
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla şükür biz çok şükür iyiz zaten konuşamıyoruz sade el kol işaretiyle anlaşıyoruz o yüzden muhabbet edemiyoruz 😃😃yılda 1 kez goruyorum ancak yanlış anlaşılmasın kaynanam Türkçe bilmiyor o yüzden ama melek gibi insan

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ben birlikte oturuyorum diye mi bilmiyorum ama pek anlaşamıyoruz kaynanam çok huysuz herşeye söylenip duruyor hiç yoktan kendi kendine iş çıkarıyor millete karşı da ben iş yapmasam kimse yapmıyor diyip duruyor malesef ben göçmeden geldiler evimin işi çok az kaldı Allah İn izniyle bitseydi üst kata çıkardım
Kuzum ben onun dilinde konuşuyorum çok şükür aramız çok iyi eskiden biraz canımı sıkardı ama şuan maşallah çok iyiyiz, bugünde bize geldi yarında mevlüt verecem bana yardım edecek 👍♥️ Allah onlara akıl fikir sizlere de sabır versin Kuzum benim ❤️🤲

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle o ne öyle ya karı koca gezerken aile neden gelsin tamam gelsin de ilk kez gidecekseniz siz bir keyfini çıkartın ozeliniz olur vakit geçirmek istersiniz orda sana bir laf dediler mi gidince tatil ayıptır söylemesi komple boka dönecek senin için bence de konuş ilk ailecek çekirdek aile giidn sonra mâ aile gidersiniz
Tabi ki el ele tutulur kola girilir ne bilim gencciz muhabbet farklı olur ilkez gedicez sonuçta gerek yok yani gelmelerine zaten bizle çoğu yere geliyorlar sürekli zaten beraberiz onların demeleri lazım baş başa gidin diye ama nerde direk geliyorlar

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ben birlikte oturuyorum diye mi bilmiyorum ama pek anlaşamıyoruz kaynanam çok huysuz herşeye söylenip duruyor hiç yoktan kendi kendine iş çıkarıyor millete karşı da ben iş yapmasam kimse yapmıyor diyip duruyor malesef ben göçmeden geldiler evimin işi çok az kaldı Allah İn izniyle bitseydi üst kata çıkardım
Benimkinin varlığıyla yokluğu bir

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank

Valla bizdr ayriyz ama hic anlasamam hicte sevmem ne yardmni isterim ne hcbiseyini uzak kalsin

M

Maidekaraman

Guest
Ben 2017 den beri aynı binada oturuyorum yemeği beraber yeriz alt katta bi yatmaya çıkarız Allah basımdan eksik etmesin ikisinide ben çalışıyorum çocuklarıma bakıyor yemeğimi yapar işten gelir yemeğimi yer çıkarız Rabbim herkeze öyle kaynana kayınpeder nasip etsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tabi ki el ele tutulur kola girilir ne bilim gencciz muhabbet farklı olur ilkez gedicez sonuçta gerek yok yani gelmelerine zaten bizle çoğu yere geliyorlar sürekli zaten beraberiz onların demeleri lazım baş başa gidin diye ama nerde direk geliyorlar
Hazira konmak güzel ya ondan

Dilan yıldız

Kayıtlı Üye
rank
Aynisi bendede var canim allah yardimcimiz olsun bende beraber yaşıyorum pinti bide asiri huysuz üst katim insaatli daha eksiklerim var yazın gecicem inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar