Kaynanam ailem ile görüşmeme izin vermiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebek123 tarafından oluşturulan Kaynanam ailem ile görüşmeme izin vermiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,394 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanam ailem ile görüşmeme izin vermiyor
Konbuyu başlatan Bebek123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Öznur aaaa

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende ne zmn eşime ne zman beni gönderecen diyince o dkk kopariyor yaygarayi neymiş aklim fikrim babamlardaymis onun yaşlı annesi hic umrumda değilmiş falan filan bende deki oluyorum zaten doğuma az kaldi doğumdan sonra küçücük bebekle ben orda napayim çocuk doğunca da bu kez yok bebek küçük hastalanir diycek biliyorum allahtan abimden korkuyor 😂😂😂 canim abim benim allah herkese benim anim gibi abi nasip etsin o olmasa beni ayakta yerler 🤕
Senin önce eşini çözmen lazım canım eşin annesinin lafına çok bakan birisi demekki kaynananda bunu bilerek kullanıyordur herşey iyi niyet meselesi işte ne yazıkki iyi niyet olmayınca Kaynanalar böyle ölüp gideceğim arkamda ah bırakmayım demiyor kimse yinede eşini biraz kendine çekmeye çalış etkileyici konuşmalar yaparak onun yanlış yaptığını seninle bi aile olduğunu annesi babası göçüp gidince bitek yanında senin kalacağını anlaması lazım

Bebek123

Kayıtlı Üye
rank
Canım sende böyle davranıyorlar sa eğer saygını yine bozmadan onlar gibi yap bişey dediklerindede sizden öğreniyorum işte ben gelinim kaynanam ne yaparsa onu öğrenirim dersin
Yapamiyom Allah beni kahretsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin önce eşini çözmen lazım canım eşin annesinin lafına çok bakan birisi demekki kaynananda bunu bilerek kullanıyordur herşey iyi niyet meselesi işte ne yazıkki iyi niyet olmayınca Kaynanalar böyle ölüp gideceğim arkamda ah bırakmayım demiyor kimse yinede eşini biraz kendine çekmeye çalış etkileyici konuşmalar yaparak onun yanlış yaptığını seninle bi aile olduğunu annesi babası göçüp gidince bitek yanında senin kalacağını anlaması lazım
Sabaha kadar tek saniye durmadan agladim uyandi gordu arkasini dondu uyandi gordu arkasini dondu 4 aylık hamileyom ilk bebegimiz sabah dedim insan sorar dedi biliyom ailen icin agliyon sence bu adam bana merhamet eder mi

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Ay yok canim bana diyo ki sana ters bi hareket yaparsam o dk evine gidersin beni unutursun ama benim annem beni birakmaz 😓

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank

Bebek123

Kayıtlı Üye
rank
Ev ev üstüne olmuyo böyle bi aileyle ne diyim canım Allah yardımcın olsun keşke ayrı otursaniz
Malesef keşke kabul etmeseydim keske ahh eşek ben ahhh

Ay yok canim bana diyo ki sana ters bi hareket yaparsam o dk evine gidersin beni unutursun ama benim annem beni birakmaz 😓
Malesef merhametsiz kocaya denk gelmişim

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Malesef keşke kabul etmeseydim keske ahh eşek ben ahhh
Banada birlikte oturalım dediler ben kabul etmedim ayrı olucak yoksa evlenmem dedim iyikide öyle demişim şuan bile birlikte oturalım dublex ev olsun üstte siz kalırsınız yine ayrı gibi diyorlar kabul etmiyorum ne olursa olsun kabul etmem keşke kabul etmeseydin gelini alana kadar iyi olurlar sonra adam yerine koymazlar

Bebek123

Kayıtlı Üye
rank
Banada birlikte oturalım dediler ben kabul etmedim ayrı olucak yoksa evlenmem dedim iyikide öyle demişim şuan bile birlikte oturalım dublex ev olsun üstte siz kalırsınız yine ayrı gibi diyorlar kabul etmiyorum ne olursa olsun kabul etmem keşke kabul etmeseydin gelini alana kadar iyi olurlar sonra adam yerine koymazlar
Hemde nasil iyidiler sorma sorma şimdiyse parfumden etwgimden kasimdan yememden herseye karisiyolar ailemin hasreti cabasi

Valla babamı Dinleyip onun istedigiyle evlenseydim en axindan sesim cikardi babama zavalli adam dedi bana alma diye ahh essek kafam ajh

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar