Kaynanam oğluma dua yazdırmış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Kaynanam oğluma dua yazdırmış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,829 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanam oğluma dua yazdırmış
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimin kuzeni var onunla böyle üç dört ayda birde olsa görüşüyorum o bana kaynım (eşimin abisi) boşandıktan sonra evinde 3 4 tane muska çıktığını falan söylemişti ben eşime sormuştum bunu evet doğru demişti hemen aklıma o geldi çünkü bu kadın beni sevmiyor eşimin evlenmesini Hiçbir zaman istememiş kaynanam eşime boşanmanı istiyorum bile dedi kızlar oyüzden bu kadar sinirlendim şuan aklıma herşey geliyor ne yapacağım bu kadınla bilmiyorum yani görüşmüyorum zaten evime almıyorum ama bi şekilde ulaşıyor işte çirkinlikleri
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle abla daha küçücük çocuğa muska tarzı şey mi yapilir Allah korusun yemin ederim Allah bazılarına akıl versin ya 🤦🏻‍♀️
Günahını alamam ama yapar mı yapar zerre kadar güvenim yok benim oğlum için bana telefonda seninde oğlun var Allah onun karşısına öyle insanlar çıkarsın ki hayatını zindan etsin perişan olsun bende ölmeyip hepsini göreceğim demiş birinin oğlum için nazar duası yazdırması mantıklı mı sizce

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim eşimin kuzeni var onunla böyle üç dört ayda birde olsa görüşüyorum o bana kaynım (eşimin abisi) boşandıktan sonra evinde 3 4 tane muska çıktığını falan söylemişti ben eşime sormuştum bunu evet doğru demişti hemen aklıma o geldi çünkü bu kadın beni sevmiyor eşimin evlenmesini Hiçbir zaman istememiş kaynanam eşime boşanmanı istiyorum bile dedi kızlar oyüzden bu kadar sinirlendim şuan aklıma herşey geliyor ne yapacağım bu kadınla bilmiyorum yani görüşmüyorum zaten evime almıyorum ama bi şekilde ulaşıyor işte çirkinlikleri
Abla o zaman sakın alma Allah korusun Alparslan a nazar duası yaptırdın diye Allah bilir içine ne yazdırmıştır böyle insanları Allah'a havale ediyorum ya cidden Allah korkusyda yok kimsede 🤦🏻‍♀️ sen eve gelmeden abla eşine şöyle temiz bir akar suya atsın muskayı . Allah'a şükür rabbim nazar için filan ayet indirmiş sure indirmiş o kadar muskaya kalmadı yani rabbim dururken

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Allahım günah yazmasın bak getirirse bismillah söyle yak Allahım affet de yada bir suya at ama eve sokma dişarda yak
Yok bacım eve almam eşime en başında getirme dedim zaten yüzünede telefonu kapatınca anlamıştır o sinirlendiğimi getirmez eve

Abla o zaman sakın alma Allah korusun Alparslan a nazar duası yaptırdın diye Allah bilir içine ne yazdırmıştır böyle insanları Allah'a havale ediyorum ya cidden Allah korkusyda yok kimsede 🤦🏻‍♀️ sen eve gelmeden abla eşine şöyle temiz bir akar suya atsın muskayı . Allah'a şükür rabbim nazar için filan ayet indirmiş sure indirmiş o kadar muskaya kalmadı yani rabbim dururken
Rabbim ıslah etsin inşaAllah diyecek birşey bulamıyorum inan sinirden başım ağrıdı Allah affetsin belkide günahını alıyorum yani gerçekten içinde ne yazdığını bilmediğim birşeyi alıp takamam oğluma çünkü yapar mı yapar Allah korusun

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
An itibariyle eşim aradı kaynanamın tanıdığı bir hoca varmış oğluma dua yazdırmış nazar değmezmiş onu çengelli iğneyle sırtına taksın çıkarmasın falan filan demiş ben anlamıyorum bu kadın bizi niye salmıyor yanii görüşmüyorum daha neyin mücadelesi bu ben okuyorum oğluma zaten eşime dedim sakın onu eve getirme kendisine taksın ona nazar değmesin ben nerden bileyim ne yazdırdığını zerre kadar güvenmiyorum çünkü en sonki olayda oğluma kadar beddua etmişti oyüzden iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum günaha giriyormuyum acaba yine durduk yere beni huzursuz etti
Bende olsam o şartlarda takmazdım çünkü güven vermiyorsa insanın içi rahat etmez. Zaten Ayetel Kürsi, ihlas, nas, Felak okudun mu yeter ne gerek var öyle şeylere anlamıyorum 🙄🙄

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Yok bacım eve almam eşime en başında getirme dedim zaten yüzünede telefonu kapatınca anlamıştır o sinirlendiğimi getirmez eve
O gitsin kendine yapsın

Rabbim ıslah etsin inşaAllah diyecek birşey bulamıyorum inan sinirden başım ağrıdı Allah affetsin belkide günahını alıyorum yani gerçekten içinde ne yazdığını bilmediğim birşeyi alıp takamam oğluma çünkü yapar mı yapar Allah korusun
O gitsin kendine yapsın

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank

Günahını alamam ama yapar mı yapar zerre kadar güvenim yok benim oğlum için bana telefonda seninde oğlun var Allah onun karşısına öyle insanlar çıkarsın ki hayatını zindan etsin perişan olsun bende ölmeyip hepsini göreceğim demiş birinin oğlum için nazar duası yazdırması mantıklı mı sizce
Ruh hastası yaa cidden alma bile eve nasıl bir kötülük yaa neyi çekemiyor bu ruh hastası insanlar çocuğun evlenmiş torunun olmuş daha neyin kötülüğü ya insanlıktan nasip alamamış mahluklar 😠😠 sen oku çocuğunu anne duası herşeyden daha üstün senin duaların ve Allah'ın izniyle birşey olmaz 🙏🙏🧿🧿🥰

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende olsam o şartlarda takmazdım çünkü güven vermiyorsa insanın içi rahat etmez. Zaten Ayetel Kürsi, ihlas, nas, Felak okudun mu yeter ne gerek var öyle şeylere anlamıyorum 🙄🙄
Ahh bi bilsem neyin çabasında olduğunu hayır şimdi birde okadar çok huzursuzum ki belkide kötü birşey yapmadı günahını alıyorum ama hiçte güvenmiyorum Allahım sen affet diyorum ne yapayım

O gitsin kendine yapsın
Ahh sibelim ahhh 😏😏😏😏

Takma evinede alma kim bilir ne yazıyor içinde. Başka şeylerde olabilir sırf evinde bulunsun diye gizliden koyamamış bu bahaneyi bulmuşta olabilir. Öylesi insanlardan herşey beklenir
İnan aklıma herşey geliyor inanılmaz huzursuz oldum şuan

Ruh hastası yaa cidden alma bile eve nasıl bir kötülük yaa neyi çekemiyor bu ruh hastası insanlar çocuğun evlenmiş torunun olmuş daha neyin kötülüğü ya insanlıktan nasip alamamış mahluklar 😠😠 sen oku çocuğunu anne duası herşeyden daha üstün senin duaların ve Allah'ın izniyle birşey olmaz 🙏🙏🧿🧿🥰
Bana en başından beri kocasını elinden almış metres muamelesi yapıyor eşiyle ayrı yaşıyor herşeyine eşim koşuyordu oyüzden evlensin istememiş hiçbir zaman değişik bir kafa yapısı bana oğlumun parasını yiyorsun deyip duruyor hayır kim bana bakacak nasıl bir zihniyettir bu çözemiyorum ayy çok doluyum vallahi yeter

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank

Bende bir kere yastıkların içindeki yün boncuk gibi şeyler varya onları havalandirirken elime sert bişey geldi dedim bu ne bir aldım ki muska töbe ya Rabbim nasıl korktum ne yapacağım şaşırdım baya korkudan fırladım yerimden annemi ablami falan aradım çünkü hiç anlamam bu şeylerden dediler sirkeli suya koy evden dışarıya koy yaptım ama yazıları akması mı ne lazımmış akmadi. Sonra burda bir hacı amca vardı ona dedim bana ver bakayım ne yazıyor dedi. Sağolsun okudu dediki evliliğiniz de mutlu olun birbirinizden ayrılmayın sevin diye yapılmış. Meğer kayınvalidem yaptırmış ama baya korktum 🤦🤦

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ahh bi bilsem neyin çabasında olduğunu hayır şimdi birde okadar çok huzursuzum ki belkide kötü birşey yapmadı günahını alıyorum ama hiçte güvenmiyorum Allahım sen affet diyorum ne yapayım

Ahh sibelim ahhh 😏😏😏😏

İnan aklıma herşey geliyor inanılmaz huzursuz oldum şuan

Bana en başından beri kocasını elinden almış metres muamelesi yapıyor eşiyle ayrı yaşıyor herşeyine eşim koşuyordu oyüzden evlensin istememiş hiçbir zaman değişik bir kafa yapısı bana oğlumun parasını yiyorsun deyip duruyor hayır kim bana bakacak nasıl bir zihniyettir bu çözemiyorum ayy çok doluyum vallahi yeter
Allah'a sığın bol bol dua et kuzum kötü bişey yaptıysa yada aklından dahi geçirdiyse Rabbim ona çevirsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar