Kaynanam oğluma dua yazdırmış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Kaynanam oğluma dua yazdırmış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,835 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanam oğluma dua yazdırmış
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Ahh bi bilsem neyin çabasında olduğunu hayır şimdi birde okadar çok huzursuzum ki belkide kötü birşey yapmadı günahını alıyorum ama hiçte güvenmiyorum Allahım sen affet diyorum ne yapayım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahh sibelim ahhh 😏😏😏😏

İnan aklıma herşey geliyor inanılmaz huzursuz oldum şuan

Bana en başından beri kocasını elinden almış metres muamelesi yapıyor eşiyle ayrı yaşıyor herşeyine eşim koşuyordu oyüzden evlensin istememiş hiçbir zaman değişik bir kafa yapısı bana oğlumun parasını yiyorsun deyip duruyor hayır kim bana bakacak nasıl bir zihniyettir bu çözemiyorum ayy çok doluyum vallahi yeter
Töbe ya Rabbim ciddi psikolojisi bozuk bence yaa insan çocuğunun mutluluğunu ister böyle yaparak oğlunu da mutsuz ediyor ahh bu fenaliklar içlerine işlemiş ama bence sen sonuçta yaşadığın şeyi biliyorsun yani güvenmediğin birinden gelen birşeyi hele ki böyle birşeyi alıp kendini rahat hissedemezsin o yüzden bence vicdan yapma üzme kendini. Sonuçta insan olsaydı da babanne olabilseydi de sende ona guvenebilseydin bu senin sorumluluğun değil bence takma 🤗🤗

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
An itibariyle eşim aradı kaynanamın tanıdığı bir hoca varmış oğluma dua yazdırmış nazar değmezmiş onu çengelli iğneyle sırtına taksın çıkarmasın falan filan demiş ben anlamıyorum bu kadın bizi niye salmıyor yanii görüşmüyorum daha neyin mücadelesi bu ben okuyorum oğluma zaten eşime dedim sakın onu eve getirme kendisine taksın ona nazar değmesin ben nerden bileyim ne yazdırdığını zerre kadar güvenmiyorum çünkü en sonki olayda oğluma kadar beddua etmişti oyüzden iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum günaha giriyormuyum acaba yine durduk yere beni huzursuz etti
Sabir ya anasi babasi dua eder bnde sinir olurum ya boyle batıl inanclara en guzeli anne baba duasi. Vala alsan bile at gitsin yok et kuzum esin ne dedi peki🤔

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende bir kere yastıkların içindeki yün boncuk gibi şeyler varya onları havalandirirken elime sert bişey geldi dedim bu ne bir aldım ki muska töbe ya Rabbim nasıl korktum ne yapacağım şaşırdım baya korkudan fırladım yerimden annemi ablami falan aradım çünkü hiç anlamam bu şeylerden dediler sirkeli suya koy evden dışarıya koy yaptım ama yazıları akması mı ne lazımmış akmadi. Sonra burda bir hacı amca vardı ona dedim bana ver bakayım ne yazıyor dedi. Sağolsun okudu dediki evliliğiniz de mutlu olun birbirinizden ayrılmayın sevin diye yapılmış. Meğer kayınvalidem yaptırmış ama baya korktum 🤦🤦
Ayy insan korkar tabi baksana düşüncesi bile ne kadar kötü başıma ağrılar girdi 🤕🤕

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Töbe ya Rabbim ciddi psikolojisi bozuk bence yaa insan çocuğunun mutluluğunu ister böyle yaparak oğlunu da mutsuz ediyor ahh bu fenaliklar içlerine işlemiş ama bence sen sonuçta yaşadığın şeyi biliyorsun yani güvenmediğin birinden gelen birşeyi hele ki böyle birşeyi alıp kendini rahat hissedemezsin o yüzden bence vicdan yapma üzme kendini. Sonuçta insan olsaydı da babanne olabilseydi de sende ona guvenebilseydin bu senin sorumluluğun değil bence takma 🤗🤗
Evet aslında haklısın alırsam çok kötü huzursuz olacağıma almayıp Allaha tevekkül etmek beni mutlu edecek onuda Allaha havale ediyorum

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Ayy insan korkar tabi baksana düşüncesi bile ne kadar kötü başıma ağrılar girdi 🤕🤕
Bence eve hiç alma vicdan da yapma kim olsa almazdı emin ol bende olsam almam. Benim kayınvalidemle sorunum yok yani hatta ödü kopar oğlu boşanır mutsuz olur torunları annesiz babasız kalır diye korkar Allah korkusu vardır yanlış bişey yapmaz ama bana haber vermeliydi vermemiş bize yastık almıştı onun içine koymuş ama baya korktum. O şey hala yastıkta yani faydası var mı yok mu bilmiyorum duruyor hacı amca geri koy yerine zararı yok dedi koydum geri.🤦🙄

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Evet aslında haklısın alırsam çok kötü huzursuz olacağıma almayıp Allaha tevekkül etmek beni mutlu edecek onuda Allaha havale ediyorum
Aynen öyle niye kendini kötü hissedesin ki alma eve Allah'a sığınarak bolca dua et inşallah birşey olmayacak. Alsın kendine taksın bir tane belki Allah korkusu insanlık namına birşeyler kazanır 🤷🤷

Tüm sayfalar yüklendi.