Kaynanam sürekli çocuğumu dövüyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Kaynanam sürekli çocuğumu dövüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,219 kez görüntülenmiş, 100 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanam sürekli çocuğumu dövüyor
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle kız bnmki de 6 yaşında oda kaçıyor arada çocuk işte büyük gibi geliyor ama öyle değil boş yere dövüyorlar günah dayakla kimse akillanmaaz
Çok haklısın benim arkadaş var çocukluğunda babası çok dayak atmış ama sürekli kaçmaya içmeye devam etmiş hatta bi ara uyuşturucuya bile bulaşmış onunla konuştuğumuzda bir keresinde demişti en fazla öldürürdü zaten sürekli dayak yiyordum ne farkedecekti o kıza o zaman çok üzülmüştüm.Kızı artık hayattan soğutmuşlar o kız nasıl doğru davransın

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Eşin ne dio evini ayirsq
Ayırmak istemiyor 😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide bi tuyo vereyim onlar oyle konusma anlasmadan anlamazlar belliki ,bence bi sureligine evi terket babana git evimi ayirmadan donmem de O zamn mecbur kalcak ayirmaya
İnşallah canım benim yaaa 🤲🤲😢

Onlar güzel sizden anlamazlar çünkü 😡

Onuda halletmek zaman ister sen bi evini ayir uzaklas cocugunu kurtar ,gerisi artik Allah yardim etsin,en azindan evinde rahat olursun
Bende onu çok istiyorum çok çok çok istiyorum bir evim olmasını düzeninin olmasını ozelimin olmasını özel denen bişey bile yok evde ben napim böyle evi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çok haklısın benim arkadaş var çocukluğunda babası çok dayak atmış ama sürekli kaçmaya içmeye devam etmiş hatta bi ara uyuşturucuya bile bulaşmış onunla konuştuğumuzda bir keresinde demişti en fazla öldürürdü zaten sürekli dayak yiyordum ne farkedecekti o kıza o zaman çok üzülmüştüm.Kızı artık hayattan soğutmuşlar o kız nasıl doğru davransın
Bnce de canım çoğu çocuk şiddet eğilimli oluyor böyle yapılması çok çok kötü iyi mi yapmışlar bak tüm geleceği mafolmus boş ya gerçekten Allah evladıda canı gönülden isteyene versin inşallah

Ayırmak istemiyor 😢

Bende onu çok istiyorum çok çok çok istiyorum bir evim olmasını düzeninin olmasını ozelimin olmasını özel denen bişey bile yok evde ben napim böyle evi
Ee ne olck ki böyle nereye kadar ya

Esmaaa

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben kaynanamla yaşıyorum 4 yıla yakındır evliyim 2 yaşında kızım var 1 yaşında da oğlum var kaynanam kızımı en ufak bişey için dövüyor altına kaçırıyor dövüyor tuvalete gitmiyor dövüyor kızım yere su döküyor dövüyor yere bişey atıyor dövüyor üstünde bağırıyor çağırıyor ben eşime diyorum sanki bu ev benim evim değilmiş gibi ben bu evde yaşamıyomuşum gibi sanki misafirliğe gelmişim de kızıma onu yapma bunu yapma diyorum herşeyi kıstlıyorum eşime diyorum ayrı eve çıkalım ben ve çocuklarım rahat edelim kabule etmiyor siz olsanız ne yapardınız bu durumda çünkü ben artık katlanamiyorum bu duruma yaaa ben çocuklarımı dovsunler diyemi doğurdum bıktım gerçekten usandım
Öncelikle Allah yardımcın olsun canım bende 3 buçuk yılık evliyim 2 yaşında kızm var kaynama benle en ufak çatışmada kızımda kin tutuyor itleiyo cimcikliyo bende eşime söyledim olmuyor sanki babalardan getirmiş çocuğu gibi davranıyor eşimde sen yanlış anlıyorsun dedi bu sefer yine kızımı iti aldım kızımı kucağıma bir daha elin demesin çocuğuma rezil ederim seni dedim 3 haftadır konuşmuyoruz aynı evin içinde yedi yabancı gibiyiz ev üstüne ev olmuyor maalesef heleki anneci babacı eşin varsa o evlilikte hiç çekilmiyor 😔

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bnce de canım çoğu çocuk şiddet eğilimli oluyor böyle yapılması çok çok kötü iyi mi yapmışlar bak tüm geleceği mafolmus boş ya gerçekten Allah evladıda canı gönülden isteyene versin inşallah

Ee ne olck ki böyle nereye kadar ya
Her isteyene de değil de keşke Rabbim kıymetini bilecek bakabilecek olanlara verse o kadar masumlar ki bizim yüzümüzden kirleniyorlar 🥺

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ayırmak istemiyor 😢

Anlamıyorsa sende anladığı gibi davran konuş onlara susmaya devam edersen daha çok ezerler

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Her isteyene de değil de keşke Rabbim kıymetini bilecek bakabilecek olanlara verse o kadar masumlar ki bizim yüzümüzden kirleniyorlar 🥺
Tam demek istediğim de o vAlla 🥺 ay nebileyim dünya çok kötüye gidiyor vAlla çocuklarımızı sağ salim büyütrsek inşallah ya

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben kaynanamla yaşıyorum 4 yıla yakındır evliyim 2 yaşında kızım var 1 yaşında da oğlum var kaynanam kızımı en ufak bişey için dövüyor altına kaçırıyor dövüyor tuvalete gitmiyor dövüyor kızım yere su döküyor dövüyor yere bişey atıyor dövüyor üstünde bağırıyor çağırıyor ben eşime diyorum sanki bu ev benim evim değilmiş gibi ben bu evde yaşamıyomuşum gibi sanki misafirliğe gelmişim de kızıma onu yapma bunu yapma diyorum herşeyi kıstlıyorum eşime diyorum ayrı eve çıkalım ben ve çocuklarım rahat edelim kabule etmiyor siz olsanız ne yapardınız bu durumda çünkü ben artık katlanamiyorum bu duruma yaaa ben çocuklarımı dovsunler diyemi doğurdum bıktım gerçekten usandım
Canım benimde ablamın kaynanası öyle erkekleri sever kız çoğuna karşı öyle sevmez ablam sonda bıktı kaynanasıyla kavqa etdi benim çocuğuma bidaha vurmma dedi o çocuğu sen doğurmadın benim kızım canım ne isderse yapsın bence sende bi kaynananla konuş ne saçma aptal bu kadın ben sinir oluyurum böyle insanlara

Tüm sayfalar yüklendi.