Kaynanlardan çekenler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan yıldız tarafından oluşturulan Kaynanlardan çekenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,619 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanlardan çekenler
Konbuyu başlatan Dilan yıldız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Cidden sabır gerektiriyor kaynana ile yaşamak dünyanın iyisi bile olsa gerçekten bilmiyorum ama ben yapamazdım çıkma imkanınız yok mu canım sana da yazık yani

Dilan yıldız

Kayıtlı Üye
rank
Cidden sabır gerektiriyor kaynana ile yaşamak dünyanın iyisi bile olsa gerçekten bilmiyorum ama ben yapamazdım çıkma imkanınız yok mu canım sana da yazık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cidden sabır gerektiriyor kaynana ile yaşamak dünyanın iyisi bile olsa gerçekten bilmiyorum ama ben yapamazdım çıkma imkanınız yok mu canım sana da yazık yani
Elimde olsa imkanimiz olsa keşke ama eşim ailesinden vazgecermi baska yere gitmez evimiz altli ustlu olucak birde mealesef

Allah yardımcın olsun canım çok zor bir durum bende 4 yıl durdum aynı böyleydik
Gerçekten zor yani bazen pişman oluyorum evlendiğime o derece

Canım aynı durumu Bn çok yaşadım üstelik eltimin çocuklarına baktım tam4 tane 17 yaşımdayım daha çoz ezdiler bni şimdi 24 yaşımdayım 1 sene oldu ayrılalı şimdi daha mutluyuz hergün ağlıyodum
Kaynanam ben bi giysi almaya kalksam ortaya atar kendisini mesela ben bi sey alamadim der kendime esine soyler önümde ne yapmak istiyor bilmiyorum

Ben de 1bucuk yıl yaşadım düşününce iyiki yaşamışım yoksa eşim nasıl anlycakti diye düşünüyorum. Bizde kesemizi babasına werirdik siqara parasni bile bittikçe istiyodu eşim. Kaynanamla kayinbaba markete qiderdi pedimi kaynanama derdim kendine 3 bana 1 alırdı bittikçe istermsm neler neler kuşum. Allahm bi kapi açtı 3bucuk yildr ayrıyız Ewimizn eşyasını eşim aldı bi iqneye kadar. Rabbim sanada nasip etsin tez wakitde
Kimse anne baba gibi olamaz gercekten allah hepimizin yardımcısı olsun

Allah yardımcın olsun canım çok zor bir durum bende 4 yıl durdum aynı böyleydik
Çok zor insan hazmedemiyor böyle insanlari

Son düzenleme:

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Eşim de suçlu haklisin ama kac defa annesini uyardi huylu huyundan vazgecermi ayni pinti işte
Ahh be kuzum şimdi bütün yorumları okudum yaşında küçükmüş eşine sürekli kendi aile yaşantından örnekler ver bak em basiti sana kendimden örnek vereceğim benim eşim asosyal biri ben bekarkenki yaşantımı anlata anlata şimdi benden daha çok gezip tozmak istiyor kendini eksik görmemek için mücadele ediyor onu böyle tatlı tatlı sen işleyeceksin kavga ederek huzurunu bozarak değil eşin kaç yaşında oda önemli mesela erkekler biraz geç olgunlaşır bizim gibi değiller

Elimde olsa imkanimiz olsa keşke ama eşim ailesinden vazgecermi baska yere gitmez evimiz altli ustlu olucak birde mealesef

Gerçekten zor yani bazen pişman oluyorum evlendiğime o derece

Kaynanam ben bi giysi almaya kalksam ortaya atar kendisini mesela ben bi sey alamadim der kendime esine soyler önümde ne yapmak istiyor bilmiyorum

Kimse anne baba gibi olamaz gercekten allah hepimizin yardımcısı olsun

Çok zor insan hazmedemiyor böyle insanlari
Nefret ediyorum böyle şeylerden ne yapmaya çalıştığını ben sana söyleyim geliniyle sidik yarıştırıyor senin kaynana sen sabır et eşim zamanla arada kalmaktan sorunlardan dolayı annesine daha temkinli davranır ama sen çok şikayetçi olma ki ters tepmesin

Kızlar benim kaynanam aşırı derecede pinti ayni evde yaşıyorum iki senelik evliyim herseyden kısıtliyo sobayi yakmaz mesela odun kömür cok olduğu halde inanirmisiniz esim parasini cebine bile koymaz annesinde olur ayri hiç birseyimiz yok buna çok aşırı derecede sinir oluyorum üzülüyorum napicam bilmiyorum size icimi dökmek istedim🥺
Of off aynı şey bendede var kuzum 1.5 senelik evliyim ben dolaptan birşey alsam surat yapiyo herşeyi eşime söylüyor eşim de annesinin aklına gidiyor annesine birşey soyletmiyor bende 31 haftalık hamileyim kaynanam diyor ki esime Kübra 1 tane doğuracak senle ben 9 doğuracaGiz diyor Allahim güzel bir ev alıp çıkmamızi nasip etsin inşallah bütün herkese de zor çok zor 😔

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynanam gizli gizli alir odasina koyar herseyi allah beni onz muhtac etmesin zaten evim ayri olunca biraz olsun iyi olur benim icin maddi manevi
Gizli qizli alıp koymlarini bizde yaşadık eşime qösterdim kız ben hamileydim cewizi findiqi adamlar odalarinda yiyordu. Biz çöpte paketleri qörurduk eşim beni ezdrmeyince eşimi bile ewlattan saymadilar taki ewimzi ayırıp ayaklarimzn üstüne kendimiz basna kadar. Ewimizi ayrirken qeri qelirsnz ewimde kopeqe yer war ayrılana yok dediler. Gecinimeyecqmizi eşimin adam olmayacqni söylediler. Söylemesi ayıp altimiza arabamzi cektik. Ewimizi duzduk şimdi arayıp oqlum oqlum diyorlar eşim he iyi alla alla Allaha emanet oln anne baba diyor sadece. Tek muhtacliqmz rabbime olsun cumlemzin. Herkez bi tawira bürünuyo karakteri deqisiyo ama hiç biri durduk yere olmuyor.

Hiva

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim kaynanam aşırı derecede pinti ayni evde yaşıyorum iki senelik evliyim herseyden kısıtliyo sobayi yakmaz mesela odun kömür cok olduğu halde inanirmisiniz esim parasini cebine bile koymaz annesinde olur ayri hiç birseyimiz yok buna çok aşırı derecede sinir oluyorum üzülüyorum napicam bilmiyorum size icimi dökmek istedim🥺
Aynen valla canım bizdede aynı öyle ya okuyunca ben yazmis gibi oldum valla bizimkide öyle kışa gireriz komur bitti odun bitti der yaza kadar ne yapalim bu kocalarla ancak bu kadar olur surunmeye devam rabbim yardım etsin inşallah

Sevgiiii

Kayıtlı Üye
rank
Canim inan kaynanadan çekmeyen yoktur bende kaynanamla beraberim 34 haftaligim hala bulantım durmamış dün çok kötüydüm kusmaktan mahvoldum sabah hastaneye gittim akşam altıya kadar hastanedeydim üstüne sancım çıktı daha bu haftada doktor erken doğum riski dedi eve geldim bana demedi sabahtan beri hastanedesin git uzan bana dediği tek şey yemeği yap bişi olmaz doktor abartmistir..bizde de senin dediğin gibi para sıkıntısı var doktor yatış verdi bana kaynana surati çekmek istemedim yatışı da kabul etmedim iki lafından biri para yok para yok

Tüm sayfalar yüklendi.