Kaynanlardan çekenler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan yıldız tarafından oluşturulan Kaynanlardan çekenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,614 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanlardan çekenler
Konbuyu başlatan Dilan yıldız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK

EymenEbrar

Kayıtlı Üye
rank
Ben 10 senelik evliyim evlendiğinde 18 yaşındaydım benle yaşıt baldızım vardı dediğiniz gibi çerez olsun şeker olsun su bu ben çöpte gorurdum baldız saklardi ben yaptıktan sonra çıkarıp yerlerdi bu arada ben evlendiğinde eşim üniversite öğrencisiydi 16 günlük gelindim beni bırakıp okula gitti zaten hafta sonları gelirdi arada bende onlara hizmetçi olmuştum bana yapmadığını bırakmadılar zaten kaynana desen bin beter eşimin okulu 4 sene sürdü okuldan sonra ayrılmak istedim onada izin vermediler ha bu aradada bir oğlum oldu oğlumu emzirmeme bile izin vermezlerdi çocuk ağlardı geldiğimde emzik verip sustururlardi git iş yap çocuk sustu bende akıl edemiyorum tabi oğlum 6 ay sabahları süt emedi açlıktan trombositler o düştü hastaneye yatırdım neyse ondan sonra kızım oldu ondada çok ceektim şimdide hamileyim yine ekmek vurmakti hamur yoğurma iyi hepsini yapıyorum yinede yaramıyorum bu arada ayrilamadim bir türlü kaynanama kayınpederine ben bakıyorum ve ayrılmayı çok isterdim bunlar sadece bir ikisi daha neler neler neyse kizlar ben yapamadım siz yapın hayatınızı komseye göre yaşamayın

Dilan yıldız

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla canım bizdede aynı öyle ya okuyunca ben yazmis gibi oldum valla bizimkide öyle kışa gireriz komur bitti odun bitti der yaza kadar ne yapalim bu kocalarla ancak bu kadar olur surunmeye devam rabbim yardım etsin inşallah
Allah yatdimcin olsun sürünmeye devam ediyoruz gercekten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 10 senelik evliyim evlendiğinde 18 yaşındaydım benle yaşıt baldızım vardı dediğiniz gibi çerez olsun şeker olsun su bu ben çöpte gorurdum baldız saklardi ben yaptıktan sonra çıkarıp yerlerdi bu arada ben evlendiğinde eşim üniversite öğrencisiydi 16 günlük gelindim beni bırakıp okula gitti zaten hafta sonları gelirdi arada bende onlara hizmetçi olmuştum bana yapmadığını bırakmadılar zaten kaynana desen bin beter eşimin okulu 4 sene sürdü okuldan sonra ayrılmak istedim onada izin vermediler ha bu aradada bir oğlum oldu oğlumu emzirmeme bile izin vermezlerdi çocuk ağlardı geldiğimde emzik verip sustururlardi git iş yap çocuk sustu bende akıl edemiyorum tabi oğlum 6 ay sabahları süt emedi açlıktan trombositler o düştü hastaneye yatırdım neyse ondan sonra kızım oldu ondada çok ceektim şimdide hamileyim yine ekmek vurmakti hamur yoğurma iyi hepsini yapıyorum yinede yaramıyorum bu arada ayrilamadim bir türlü kaynanama kayınpederine ben bakıyorum ve ayrılmayı çok isterdim bunlar sadece bir ikisi daha neler neler neyse kizlar ben yapamadım siz yapın hayatınızı komseye göre yaşamayın
Ikisine de bakmicaksin hak etmiyorlar senin cocugun nasil emzirmedin allah bildiği gibi etsin baska bir sey demiyorum uzulme canim allah büyük

Gizli qizli alıp koymlarini bizde yaşadık eşime qösterdim kız ben hamileydim cewizi findiqi adamlar odalarinda yiyordu. Biz çöpte paketleri qörurduk eşim beni ezdrmeyince eşimi bile ewlattan saymadilar taki ewimzi ayırıp ayaklarimzn üstüne kendimiz basna kadar. Ewimizi ayrirken qeri qelirsnz ewimde kopeqe yer war ayrılana yok dediler. Gecinimeyecqmizi eşimin adam olmayacqni söylediler. Söylemesi ayıp altimiza arabamzi cektik. Ewimizi duzduk şimdi arayıp oqlum oqlum diyorlar eşim he iyi alla alla Allaha emanet oln anne baba diyor sadece. Tek muhtacliqmz rabbime olsun cumlemzin. Herkez bi tawira bürünuyo karakteri deqisiyo ama hiç biri durduk yere olmuyor.
En iyisi mesafeli olmak sen yine kurtulmussun rahatsindir bi bana nasip olmadi

Of off aynı şey bendede var kuzum 1.5 senelik evliyim ben dolaptan birşey alsam surat yapiyo herşeyi eşime söylüyor eşim de annesinin aklına gidiyor annesine birşey soyletmiyor bende 31 haftalık hamileyim kaynanam diyor ki esime Kübra 1 tane doğuracak senle ben 9 doğuracaGiz diyor Allahim güzel bir ev alıp çıkmamızi nasip etsin inşallah bütün herkese de zor çok zor 😔
Allah yardımcın olsun çok zor ben çay demlerim mesela oglen neden demliyorsun diyo bana kendini ezdirmiceksin bu devirde ben napiyorum inadina demliyorum cayimi ya nisanlandigimdan beri hic sevmedim kaynanami dusmanim gibi sanki nefret ediyorum ondan allah beni muhtac etmesin ona evim ayri olunca yanindan gecmem

Ahh be kuzum şimdi bütün yorumları okudum yaşında küçükmüş eşine sürekli kendi aile yaşantından örnekler ver bak em basiti sana kendimden örnek vereceğim benim eşim asosyal biri ben bekarkenki yaşantımı anlata anlata şimdi benden daha çok gezip tozmak istiyor kendini eksik görmemek için mücadele ediyor onu böyle tatlı tatlı sen işleyeceksin kavga ederek huzurunu bozarak değil eşin kaç yaşında oda önemli mesela erkekler biraz geç olgunlaşır bizim gibi değiller

Nefret ediyorum böyle şeylerden ne yapmaya çalıştığını ben sana söyleyim geliniyle sidik yarıştırıyor senin kaynana sen sabır et eşim zamanla arada kalmaktan sorunlardan dolayı annesine daha temkinli davranır ama sen çok şikayetçi olma ki ters te

Allah yatdimcin olsun sürünmeye devam ediyoruz gercekten

Ikisine de bakmicaksin hak etmiyorlar senin cocugun nasil emzirmedin allah bildiği gibi etsin baska bir sey demiyorum uzulme canim allah büyük

En iyisi mesafeli olmak sen yine kurtulmussun rahatsindir bi bana nasip olmadi

Allah yardımcın olsun çok zor ben çay demlerim mesela oglen neden demliyorsun diyo bana kendini ezdirmiceksin bu devirde ben napiyorum inadina demliyorum cayimi ya nisanlandigimdan beri hic sevmedim kaynanami dusmanim gibi sanki nefret ediyorum ondan allah beni muhtac etmesin ona evim ayri olunca yanindan gecmem

Canim inan kaynanadan çekmeyen yoktur bende kaynanamla beraberim 34 haftaligim hala bulantım durmamış dün çok kötüydüm kusmaktan mahvoldum sabah hastaneye gittim akşam altıya kadar hastanedeydim üstüne sancım çıktı daha bu haftada doktor erken doğum riski dedi eve geldim bana demedi sabahtan beri hastanedesin git uzan bana dediği tek şey yemeği yap bişi olmaz doktor abartmistir..bizde de senin dediğin gibi para sıkıntısı var doktor yatış verdi bana kaynana surati çekmek istemedim yatışı da kabul etmedim iki lafından biri para yok para yok
Allah islah etsin ne diyim baska bazi insanlarda vicdan yok iyiliği hak etmiyorlar allah yardimcin olsun canim üzüldüm gercekten zor

Son düzenleme:
Kızlar benim kaynanam aşırı derecede pinti ayni evde yaşıyorum iki senelik evliyim herseyden kısıtliyo sobayi yakmaz mesela odun kömür cok olduğu halde inanirmisiniz esim parasini cebine bile koymaz annesinde olur ayri hiç birseyimiz yok buna çok aşırı derecede sinir oluyorum üzülüyorum napicam bilmiyorum size icimi dökmek istedim🥺
Bende senin yaşadığının fazlasını yaşadım canım evlendigim ilk 2 yıl onlarla oturdum herkes işe gidiyordu ben evi temizliyordum yemeklerini yapıyordum ve gorumcemin bebeğine bile ben bakıyordum onlar gezmelere gidiyordu ama ben hep evde hizmetçi gibiydim bir gün banyoyu temizlemedim diye kaynanam ağzına geleni saydı bana herseyime karışıyordu eşimle dışarıya çıkmamıza bile nereye gidiyorsunuz sanki paranız mı var kendiler harcamalarını iyi yapıyor bana gelince yok çok şükür 6 yıldan beri ayrı yaşıyorum ama o dönemde benden çok beddua aldılar işte benim yaşadığımın özeti bu anlayacağın kaynanalar hep aynı galiba

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin yaşadığının fazlasını yaşadım canım evlendigim ilk 2 yıl onlarla oturdum herkes işe gidiyordu ben evi temizliyordum yemeklerini yapıyordum ve gorumcemin bebeğine bile ben bakıyordum onlar gezmelere gidiyordu ama ben hep evde hizmetçi gibiydim bir gün banyoyu temizlemedim diye kaynanam ağzına geleni saydı bana herseyime karışıyordu eşimle dışarıya çıkmamıza bile nereye gidiyorsunuz sanki paranız mı var kendiler harcamalarını iyi yapıyor bana gelince yok çok şükür 6 yıldan beri ayrı yaşıyorum ama o dönemde benden çok beddua aldılar işte benim yaşadığımın özeti bu anlayacağın kaynanalar hep aynı galiba
Boşuna demiyorlar 😂kaynana kazan karası görümce allah belası

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım ama şu an inanır mısın bana yaptıklarının aynısını ikisine de kaynanalari ve görümceleri çektiriyor içime su serpiliyor onları öyle görünce
Boşver Allaha havele et Ayyy zamanında bende çok çektim boğasım kocamı sonra pişman oldular tekrar geldiler yine barıştık resmi nikah koyduk yine aynı evde oturduk sonra ayırdık dayanamadım 1 buçuk yıldır ayrıyız

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar