Kendimi Çok Kötü Hissediyorum 🤍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kendimi Çok Kötü Hissediyorum 🤍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,991 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kendimi Çok Kötü Hissediyorum 🤍
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Uyuyamıyorum Agrılarım Çok Oluyor Gözümden Uyku Akıyor Artık Sersem Gibiyim Sağa Sola Dönemiyorum Hiç 🥺 Disarı Çıkamıyorum 😔 Erken Doğum Riskim Var Sanki Bütün Herşey Beni Buluyor Kızlar Halsizim Karşımdaki Kisiyle Konusmuyorum Halsizlikten Birisi Aradığında Telefonu Hemen Kapatmak İstiyorum Hiç Ama Hiç İyi Değilim Gerçekten Sadece Sizlere İçimi Dökebiliyorum 😔 İnsnalardan Yoruldum
Kız erken doğum yapican dediler 26 oldun bence 30 haftayida geciceksin merak etme. Bizim yasadiklarimizin 2 katını yaşıyorsun. O uyku hepimizde var emin ol. Sabaha karşı anca uyuyabiliyorum bende. Sabır geçiyor bir şekilde rrabbim sağlıkla kucağına almayı yardım etsin bebislerini

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kız erken doğum yapican dediler 26 oldun bence 30 haftayida geciceksin merak etme. Bizim yasadiklarimizin 2 katını yaşıyorsun. O uyku hepimizde var emin ol. Sabaha karşı anca uyuyabiliyorum bende. Sabır geçiyor bir şekilde rrabbim sağlıkla kucağına almayı yardım etsin bebislerini
Amin kuzum inşallah amin sen ankaradami yaşıyordun?

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.