Kendimi Çok Kötü Hissediyorum 🤍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kendimi Çok Kötü Hissediyorum 🤍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,995 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kendimi Çok Kötü Hissediyorum 🤍
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Uyuyamıyorum Agrılarım Çok Oluyor Gözümden Uyku Akıyor Artık Sersem Gibiyim Sağa Sola Dönemiyorum Hiç 🥺 Disarı Çıkamıyorum 😔 Erken Doğum Riskim Var Sanki Bütün Herşey Beni Buluyor Kızlar Halsizim Karşımdaki Kisiyle Konusmuyorum Halsizlikten Birisi Aradığında Telefonu Hemen Kapatmak İstiyorum Hiç Ama Hiç İyi Değilim Gerçekten Sadece Sizlere İçimi Dökebiliyorum 😔 İnsnalardan Yoruldum
Allah büyüktür sen içini ferah tut Kur'an'ı Kerim biliyorsan oku bilmiyorsanda dinle ilaç gibi gelir tek huzur Kuran'da Allah yardımcın olsun 🤲🌹

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Uyuyamıyorum Agrılarım Çok Oluyor Gözümden Uyku Akıyor Artık Sersem Gibiyim Sağa Sola Dönemiyorum Hiç 🥺 Disarı Çıkamıyorum 😔 Erken Doğum Riskim Var Sanki Bütün Herşey Beni Buluyor Kızlar Halsizim Karşımdaki Kisiyle Konusmuyorum Halsizlikten Birisi Aradığında Telefonu Hemen Kapatmak İstiyorum Hiç Ama Hiç İyi Değilim Gerçekten Sadece Sizlere İçimi Dökebiliyorum 😔 İnsnalardan Yoruldum
Canım benim inan hepsi geçecek az daha sabret hayırlısıyla doğumun olsun bütün dünya duracak herşey bebeklerin olacak🥰🥰 hamilelik kolay deniyor ama zorlu bı süreç herkesin farklı durumları oluyor bebeğini kucağına aldığın an herşeye değmiş diyorsun

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kıyamam zorlu bir süreçten geçiyorsun kuzum benm bol bol dua et ve konuşmak istemiyrsan konuşma kendini nasıl rahat hissediyorsan o şekilde yap güzelim bnm güzel günleri düşün yakın zamanda sağlıkla kucağına Alican yakışıklıları bunun hayalini kur heo iyi düşün ki iyi olsun canm bnm rabbim yardımcın olsun inşallah ❤️🙏 üzme o tatlı canını
Amin Kuzum Amin İnşallah 🤲🏻❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah Hülyam benim içini ferah tut kuzum Allah büyüktür elbet her zorlukla beraber bir kolaylık vardır 🤲 Allah'ın emrettiği ne karşı gelmeyiz ki Allah nasıl istediyse öyle olur sen dikkat et kendine varsın yavruların için bir kaç ay çıkma dışarı , konuşma kimseyle ne istiyorsan onu yap ama moralini bozma dikkat et kendine sen moralini bozarsan iyi hissetmezsen nasıl iyi olur herşey, seni böyle görmek istemiyorum sen tanıdığım en güçlü kadınsın kendine gel lütfen, sürekli Yusuf, Meryem, Enbiya, Al-i İmran, İbrahim , Yasin-i şerif ve inşirah süresi dinleyebilir sin, hem huzur bulmak için hemde bebeklerin sağlıklı ve güzel huylu olmaları için bunlardan mutlaka hergun bir tane dinlemelisin canım 🥰 Allah yüreğine ferahlık versin inşallah canım unutma herşey beyinde başlar ve beyinde biter eğer ki iyi düşünürsen herzamn iyisi olur kuzum 🤲❤️ dikkat et kendine lütfen kendine gel Hülyam benim 🥰
Canım Mariyam Allah Razı Olsun İnşallah Senden Canımsın Amin Kuzum Amin 🤲🏻

Kuzummm böyle düşünme birazda biz kendimize yapıyoruz iyiyim de kötüyüm dedimizde kötü oluyorum geçicek insallah bu zamanlar az daha sabret yokuşu ciktin artik iniş kaldi anlayabiliyorum seni ama cefanin sonu sefa bunu unutma
İnşallah Kuzum İnşallah amin Canım benim ❤️🤲🏻

Canim zor ama az kaldi biraz daha dayan evet dışarı çıkamamak insani bunalıma sokuyor oğullarını aldin mi kucağına artik dışarda çıkıp gezersin merak etme bnim düşük riskim varken öyleydim kimse aramasın istiyordum aradığında hemen kapatsın ana geçti öğünler seninki de geçecek sonra hamile olduğun günleri özleyeceksin 😘
İnşallah Canım Benim Amin İnşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤️

Canım ya sabret güzel günler de gelecek elbet sevdiğin dostlarin akrabaların gelsin kısa süreli yanına sevdigin seyleri. yap canım benim haklısın kötü bir şey üzücü Allah yardımcın olsun canım benim 💕
Amin Amin Birtanem ❤️❤️🤲🏻

Kötü hissatme cnm iyi hişt ki sende bebeğinde iyi olsun cnm
Allah Razı Olsun Birtanem amin inşallah ❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Geçecek canım ama uyku için aynı şeyi soyleyemeyecem🌼
İnşallah Canım Amin İnşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤️

Rabbim sana yar olsun seni ve bebişlerini korusun İnşaALLAH can bacım benim 🌹
Fatmam Allah Razı Olsun İnşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤️

Kıyamam kuzum sana ya haklısın zor dönemlerden geçtin biliyorum kolay deil ama az daha ssbir bitanem az kaldı Allah'ın izniyle rabbim kolaylık versin inşallah

🤲🤲
Amin İnşallah Canımın İçisi Amin İnşallah 🤲🏻❤️

Canım ya 🙄bol bol dua et inşirah süresi aç dinle 🤲Allah yüreğine ferahlık versin inşallah hamilesin canım kolay değil ki binde erken doğum riskin de var seni anlıyorum rabbim yardimcin olsun ismen dua edecem sana inşallah 🤲❤️
Allah razı Olsun Birtanem ❤️🤲🏻 Amin İnşallah

Kızım benim ya kıyamam. Çok iyi anlıyorum seni bende bu şekilde 2 ay yattım. Çok zordu sonunda güzelliklerle karşılaşınca unutuyorsun
bugünleri emin ol. Kendin ve bebişler için katlanmak zorundasın. 😔 Gece yatarken etrafta uyaran ışık TLF vs. Olmasın odanda yatmadan 1 saat önce yoğurt süt filan tüket ve duanı et uyumaya çalış kuzum. Hergün bir rutin belirle kendine bir kaç gün sonra uyku problemi geçecek inşallah 🙏❤️💙💙
Canım Eminem Allah Razı Olsun İnşallah 🤲🏻🤲🏻❤️ Senden Amin Canım Benim Amin

Canım benim güzel günler yakındır bunu aklından çıkarma her zorluğun arkasında kolaylık vardır unutma senin imtihanın da böyleymiş . Rabbim sağlıklı bir şekilde evlatlarını kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim 😘
Allah Razı Olsun Ablacım Amin İnşallah❤️🤲🏻

Canım benim inan hepsi geçecek az daha sabret hayırlısıyla doğumun olsun bütün dünya duracak herşey bebeklerin olacak🥰🥰 hamilelik kolay deniyor ama zorlu bı süreç herkesin farklı durumları oluyor bebeğini kucağına aldığın an herşeye değmiş diyorsun
Birtanem Amin İnşallah ❤️🤲🏻

Allah büyüktür sen içini ferah tut Kur'an'ı Kerim biliyorsan oku bilmiyorsanda dinle ilaç gibi gelir tek huzur Kuran'da Allah yardımcın olsun 🤲🌹
Amin Canım Amin İnsallah Allah Razı Olsun İnşallah 🤲

Guzelim benim bu gunlar gecici tabiki iki cani tasiyosun zor ama onlar dogdukdan sonra miniklara sarildiginda kokladiginda dunyalari unutacaksin emin ol canim hepsi acilerin bi anda unutulur yolun 3dan 2sini bitirdin zaten cok az kaldi onlara kavusmaya. Kalbi guzelim Allah yar VA yardimcin olsun sana uzakdan olsada sarilyorum opuyorum guzel seylari dusun canim benim
Allah Razı Olsun Birtanem Amim Amin Amin İnşallah❤️❤️🤲🏻

Önceki gebeliğimde sıkıntılıydım riskliydi zor oluyo haklısın bende derdim ne zaman bitcek ne zaman geçicek diye şuan kızım yaşına yanaştı çok şükür biraz daha sabır 😊
Amin Canım Benim Amin İnşallah ❤️❤️

Geçecek canım bu günlerde hamilelikte inan aynı seyleri bende yaşadım bide sen iki can tasiyosun onları alalhin izniyle kucagina alınca hepsini unutucaksin bı bakacaksin yaşına gelmisler bile ben koca sene nasıl gecdi anlamadım sende anlamicaksin bütün sikintilarin geçer inşallah hamilelikte bı takım sıkıntılar ilalki olur ama hepsi geçer sıkma hem kendini hem o masumları
Amin Kuzum Amin İnşallah Allah Razı Olsun 🤲🤲🤲🌹❤️

Allah yar ve yardımcın olsun 🤲 Rabbim şafi ismi ile şifa versin sağ salim kucağına almayı nasip etsin bebeklerini🤲🌹korkma Allah'ın izniyle bugünlerde geçecek paşalar dünyaya gelecek 🤲
Canım Ablam Amin İnşallah Amin ❤️❤️🌹 Allah Razı Olsun🤲🌹❤️

Canım telefondan sure aç dinle iyi gelir ben hep öyle yapardım
Amin Kuzum İnsallah❤️❤️🌹🤲

Benim hamileligim de çok sıkıntılı gecmisti, hatta işimi cok sevmeme ragmen birakmak zorunda kalmistim. Kocaman bir boslugun içine düştüm o donem. Hep derlerdi ki gececek, herseyi unutacaksin. Doguma girdim, cok zor oldu dogum. Ebe hep sabret, bak dogduktan sonra hersey gececek ama normal dogum yapmak zorundasin, sık dişini diye dedi. Bebegim dogdu 15-20 saniye verdiler göğsüme, hersey gecti demi dediler ama o an hicbirsey gecmemisti. 10 gun sonra yogun bakimdan bebegimi aldigimda (yuruyemiyordum bile-ki ona ragmen hergun yogun bakima bebegimi gormeye gittim, camin arkasından) herseye degerdi dedim ☺️💐 suan diyorum ki o kadar zor bir hamilelige ragmen iyi ki bebegim dogdu, iyi ki işimi birakip bebegime adamisim kendimi. Rabbim hayirli evlat, iyi bir kul eylesin... 🤲💐
Canım Sende Çok Şeyler Yaşsamışsın Çok Geçmiş Olsun Amin Kuzum Amin inşallah ❤️🌹🤲

Ya kuzum en hayırlı zamanda doğumunu yaparsn inşallah Allah'ım şifa versin rabbim yardımcın olsun canım benim ❤️
Beyzam Allah Razı Olsun Canım Amin.İnşallah🤲🤲🌹

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin Kuzum Amin İnşallah 🤲🏻❤️

Canım Mariyam Allah Razı Olsun İnşallah Senden Canımsın Amin Kuzum Amin 🤲🏻

İnşallah Kuzum İnşallah amin Canım benim ❤️🤲🏻

İnşallah Canım Benim Amin İnşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤️

Amin Amin Birtanem ❤️❤️🤲🏻

Allah Razı Olsun Birtanem amin inşallah ❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻

İnşallah Canım Amin İnşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤️

Fatmam Allah Razı Olsun İnşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤️

Amin İnşallah Canımın İçisi Amin İnşallah 🤲🏻❤️

Allah razı Olsun Birtanem ❤️🤲🏻 Amin İnşallah

Canım Eminem Allah Razı Olsun İnşallah 🤲🏻🤲🏻❤️ Senden Amin Canım Benim Amin

Allah Razı Olsun Ablacım Amin İnşallah❤️🤲🏻

Birtanem Amin İnşallah ❤️🤲🏻

Amin Canım Amin İnsallah Allah Razı Olsun İnşallah 🤲

Allah Razı Olsun Birtanem Amim Amin Amin İnşallah❤️❤️🤲🏻

Amin Canım Benim Amin İnşallah ❤️❤️

Amin Kuzum Amin İnşallah Allah Razı Olsun 🤲🤲🤲🌹❤️

Canım Ablam Amin İnşallah Amin ❤️❤️🌹 Allah Razı Olsun🤲🌹❤️

Amin Kuzum İnsallah❤️❤️🌹🤲

Canım Sende Çok Şeyler Yaşsamışsın Çok Geçmiş Olsun Amin Kuzum Amin inşallah ❤️🌹🤲

Beyzam Allah Razı Olsun Canım Amin.İnşallah🤲🤲🌹
🤲🤲🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar