Kendimi Çok Kötü Hissediyorum 🤍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kendimi Çok Kötü Hissediyorum 🤍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,993 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kendimi Çok Kötü Hissediyorum 🤍
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ah canım benim sabredelim ki sonunda çocuumuzu sağ salim kucağımıza alalım inşaallah🤲 inşaallah bu telaşlı amma zorlu gunlerde tez vakidde bitecek çocuumuzu alıcaz kucağımıza hepsi geçer inşaallah bende öyle çok korkuyom dua edelim Allahın izniyle iyi oluruz 🤲 iyi duşunelim iyi olsun Şimdi nasılsın ?
Amin amin kuzum inşallah ikinizi de sağ salim bebeklerinizi kucağınıza alırsınız

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Uyuyamıyorum Agrılarım Çok Oluyor Gözümden Uyku Akıyor Artık Sersem Gibiyim Sağa Sola Dönemiyorum Hiç 🥺 Disarı Çıkamıyorum 😔 Erken Doğum Riskim Var Sanki Bütün Herşey Beni Buluyor Kızlar Halsizim Karşımdaki Kisiyle Konusmuyorum Halsizlikten Birisi Aradığında Telefonu Hemen Kapatmak İstiyorum Hiç Ama Hiç İyi Değilim Gerçekten Sadece Sizlere İçimi Dökebiliyorum 😔 İnsnalardan Yoruldum
Geçecek canım bu günlerde hamilelikte inan aynı seyleri bende yaşadım bide sen iki can tasiyosun onları alalhin izniyle kucagina alınca hepsini unutucaksin bı bakacaksin yaşına gelmisler bile ben koca sene nasıl gecdi anlamadım sende anlamicaksin bütün sikintilarin geçer inşallah hamilelikte bı takım sıkıntılar ilalki olur ama hepsi geçer sıkma hem kendini hem o masumları

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
🤲🤲İnşaallah Amin canm🥰
🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçecek canım bu günlerde hamilelikte inan aynı seyleri bende yaşadım bide sen iki can tasiyosun onları alalhin izniyle kucagina alınca hepsini unutucaksin bı bakacaksin yaşına gelmisler bile ben koca sene nasıl gecdi anlamadım sende anlamicaksin bütün sikintilarin geçer inşallah hamilelikte bı takım sıkıntılar ilalki olur ama hepsi geçer sıkma hem kendini hem o masumları
🤲🤲

hülya19

Kayıtlı Üye
rank
Uyuyamıyorum Agrılarım Çok Oluyor Gözümden Uyku Akıyor Artık Sersem Gibiyim Sağa Sola Dönemiyorum Hiç 🥺 Disarı Çıkamıyorum 😔 Erken Doğum Riskim Var Sanki Bütün Herşey Beni Buluyor Kızlar Halsizim Karşımdaki Kisiyle Konusmuyorum Halsizlikten Birisi Aradığında Telefonu Hemen Kapatmak İstiyorum Hiç Ama Hiç İyi Değilim Gerçekten Sadece Sizlere İçimi Dökebiliyorum 😔 İnsnalardan Yoruldum
Önceki gebeliğimde sıkıntılıydım riskliydi zor oluyo haklısın bende derdim ne zaman bitcek ne zaman geçicek diye şuan kızım yaşına yanaştı çok şükür biraz daha sabır 😊

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Guzelim benim bu gunlar gecici tabiki iki cani tasiyosun zor ama onlar dogdukdan sonra miniklara sarildiginda kokladiginda dunyalari unutacaksin emin ol canim hepsi acilerin bi anda unutulur yolun 3dan 2sini bitirdin zaten cok az kaldi onlara kavusmaya. Kalbi guzelim Allah yar VA yardimcin olsun sana uzakdan olsada sarilyorum opuyorum guzel seylari dusun canim benim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Guzelim benim bu gunlar gecici tabiki iki cani tasiyosun zor ama onlar dogdukdan sonra miniklara sarildiginda kokladiginda dunyalari unutacaksin emin ol canim hepsi acilerin bi anda unutulur yolun 3dan 2sini bitirdin zaten cok az kaldi onlara kavusmaya. Kalbi guzelim Allah yar VA yardimcin olsun sana uzakdan olsada sarilyorum opuyorum guzel seylari dusun canim benim
🤲🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasilsin birtanem

Tüm sayfalar yüklendi.