Kendmi iyi hissetmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan Kendmi iyi hissetmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,247 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kendmi iyi hissetmiyorum
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
25 haftalik hamileyim ne halim var ne gücü 2 3 gündür böyleyim ne yesem dokunuyor gözlerimi açmak istemiyorum belim ağrıyor midem bi tuhaf yatmak istiyorum sadece yat yat da insanin heyeti ağrıyor sizde de öyle oldu ku ne yaptinz

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
25 haftalik hamileyim ne halim var ne gücü 2 3 gündür böyleyim ne yesem dokunuyor gözlerimi açmak istemiyorum belim ağrıyor midem bi tuhaf yatmak istiyorum sadece yat yat da insanin heyeti ağrıyor sizde de öyle oldu ku ne yaptinz
Bunlar hepsi normal cnm bende bazen öyle oluyorum. Hem 37 haftalık hamileyim hemde 16 aylık bi kızım var. Bende bunalıyorum bazen yorgun oluyorum kızım sabahları erken uyanıyor bırakmıyor yatayım. 2.si de doğmak üzere az kaldı nasıl olacak nasıl bakacam ikisine bunalımlara giriyorum bunları düşündükçe. Ama yapacak bişey yok güçlü olmak zorundayım her iki çocuğumunda bana ihtiyacı var çünkü . Onlar için yaşıyoruz bazen yorulup düşsekte pes etsekde bi gülüşleri var ki Dünyalara bedel onlar mutlu oldukça biz annelerde mutlu oluyoruz yeter ki onlar hasta olmasın. Annelik çok zor olsada aynı zamanda çok güzel bişey. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Aynı ben cidden çok zor bir durum bide dört yaşında kızım var mecbur ona da bakmak zorundayım

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Yazın hamile kalmak böyle bsy galiba Allah yardımcımiz olsun bebekelrimiz sağ salim doğusunda Allah'ın izniyle bunlar geçici

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar