Kese arkasinda kanama yardım lütfenn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebeklerim tarafından oluşturulan Kese arkasinda kanama yardım lütfenn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,060 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese arkasinda kanama yardım lütfenn
Konbuyu başlatan Bebeklerim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebeklerim

Mlkmlk

Guest
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsallah benimde çok kısa sürede biter ya insallah
İnşallah benim ilk gebeligim sizinki gibi çok skntili geçti. İlk gebeligimdeki çok stresli ve evhamliydim . Bu sefer daha rahat olucam diye kendime bir söz verdim . Allah'a şükürler olsun hamileliğim çok güzel ilerliyor. Vesveselere aldırış etmiyorum . Hamileliğimin tadını çıkarmaya çalışıyorum .

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar 4 hafta 6 günlük hamileyim ultrasonda kesenin arkasinda hafif kanama görundü tutunma kanamasi olabilir dedi doktor.böyle bir durum yaşayan varmi.birde suân sadece kese görünüyor henüz embriyo gorünmüyor yardim lutfen
ilk oğlumda yaşamıştım doktor bana belki kaybedebilirsin ama ben buna müsade etmem demişti ve progestan verip 3 ay yatırmıştı doktorun ne diyor bu konuda bence çok gezme bir daha ki çağırdığı zamana kadar

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar 4 hafta 6 günlük hamileyim ultrasonda kesenin arkasinda hafif kanama görundü tutunma kanamasi olabilir dedi doktor.böyle bir durum yaşayan varmi.birde suân sadece kese görünüyor henüz embriyo gorünmüyor yardim lutfen
Allahın izniyle Dr kontrolünü aksatma benimde kese dışında kanamalar olmuştu küçük rahim değişikliğe uğradığı için kese dışında kana olabiliyor dedi Dr önemli olan kesede kanama olmasın içini ferah tut Allahın izniyle bebişide strese sokma 😘

Bebeklerim

Kayıtlı Üye
rank
ilk oğlumda yaşamıştım doktor bana belki kaybedebilirsin ama ben buna müsade etmem demişti ve progestan verip 3 ay yatırmıştı doktorun ne diyor bu konuda bence çok gezme bir daha ki çağırdığı zamana kadar
Ben ilkinde yatmistim igne kullanmistim simdi doktora ısrarla sordum kısitlamam gereken birsey var mi diye hayir yok yok dedi önce devlete gittim rahat edemedim ozele gittim ozelde doktor progestoron hormonuna bakti ona göre ilac vericem dedi sonucu cikmis yarin gosterecegim bugun gidemedigim icin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allahın izniyle Dr kontrolünü aksatma benimde kese dışında kanamalar olmuştu küçük rahim değişikliğe uğradığı için kese dışında kana olabiliyor dedi Dr önemli olan kesede kanama olmasın içini ferah tut Allahın izniyle bebişide strese sokma 😘
Cok hafif dedi tutunma kanamasida olabilir dedi haftaya tekrar kontrole cagirdi ihmal etmem ben zaten panik bir insanim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar