Kese etrafında kanama var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hiraninannesi tarafından oluşturulan Kese etrafında kanama var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,935 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese etrafında kanama var
Konbuyu başlatan Hiraninannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hiraninannesi
D

Damlaa

Guest
Merhaba hanımlar. 9. Haftaya girdim . 6 haftalıkken öğrendim hamile olduğumu. 2. Hamileliğim. Doktorum kese etrafında kanama olduğunu düşük tehlikesi olduğunu söyledi. 4 tane iğne oldum. 2 tane daha olacağım. Doktorum kanamanın azaldığını fakat hala geçmediğini söyledi. Böyle bir durumla karşılaşan var mı aranızda . Ne zaman geçer bu durum anlayamadım
Merhaba benimde 1. Ay bittiğinde çok büyük bir şekilde durduk yere kanamam oldu ve sürekli adet gibi devam etti ara ara toplamda 4 büyük kanamam oldu hep kese dışındaydı. Progestan iğne ilaç kullandım her gün ve tuvalet harici hiç kalkma dedi doktor. Genelde 5. Aylarda biter kanama işi dedi ve çok zor geçti benim için kabus gibi ama evet geçmişti. İstirahat iş yapmamak dinlenmek ilaçları kullanmak çok önemli. İnşallah sağ salim kucağınıza alırsınız.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar. 9. Haftaya girdim . 6 haftalıkken öğrendim hamile olduğumu. 2. Hamileliğim. Doktorum kese etrafında kanama olduğunu düşük tehlikesi olduğunu söyledi. 4 tane iğne oldum. 2 tane daha olacağım. Doktorum kanamanın azaldığını fakat hala geçmediğini söyledi. Böyle bir durumla karşılaşan var mı aranızda . Ne zaman geçer bu durum anlayamadım
Benim 6 ay sürmüş tü ilk gebeligimdi yataktan çıkmak bile yasaktı hep yatmıştım şimdi 4.bucuk yaşında oldu ikinciye hamileyim şükür bunda bı sıkıntım yok

Hiraninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benimde 1. Ay bittiğinde çok büyük bir şekilde durduk yere kanamam oldu ve sürekli adet gibi devam etti ara ara toplamda 4 büyük kanamam oldu hep kese dışındaydı. Progestan iğne ilaç kullandım her gün ve tuvalet harici hiç kalkma dedi doktor. Genelde 5. Aylarda biter kanama işi dedi ve çok zor geçti benim için kabus gibi ama evet geçmişti. İstirahat iş yapmamak dinlenmek ilaçları kullanmak çok önemli. İnşallah sağ salim kucağınıza alırsınız.
Bende sürekli yatıyorum hiç kalkmiyorum aslında ama bu kadar uzun sürer mi geçmemesi normal mi o beni korkutuyor doktoruma sordum normalde 2-3 hafta içinde geçmesini bekleriz ama daha riskli durumlar da biraz daha uzun sürebilir dedi. Umarım geçer bir an önce benimde . Teşekkür ederim yorumunuz için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 6 ay sürmüş tü ilk gebeligimdi yataktan çıkmak bile yasaktı hep yatmıştım şimdi 4.bucuk yaşında oldu ikinciye hamileyim şükür bunda bı sıkıntım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 6 ay sürmüş tü ilk gebeligimdi yataktan çıkmak bile yasaktı hep yatmıştım şimdi 4.bucuk yaşında oldu ikinciye hamileyim şükür bunda bı sıkıntım
Benim 6 ay sürmüş tü ilk gebeligimdi yataktan çıkmak bile yasaktı hep yatmıştım şimdi 4.bucuk yaşında oldu ikinciye hamileyim şükür bunda bı sıkıntım yok
Benim ilk gebeligimde böyle bir şey olmamıştı. Bu ikinci gebeliğim açıkçası hiç yasamadigim için biraz tedirgin oluyorum geçer mi nasıl olur falan diye stres oldum biraz. İnşallah benimde düzelir

Tüm sayfalar yüklendi.