Kese etrafında kanama var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hiraninannesi tarafından oluşturulan Kese etrafında kanama var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,936 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese etrafında kanama var
Konbuyu başlatan Hiraninannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hiraninannesi

Hiraninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar. 9. Haftaya girdim . 6 haftalıkken öğrendim hamile olduğumu. 2. Hamileliğim. Doktorum kese etrafında kanama olduğunu düşük tehlikesi olduğunu söyledi. 4 tane iğne oldum. 2 tane daha olacağım. Doktorum kanamanın azaldığını fakat hala geçmediğini söyledi. Böyle bir durumla karşılaşan var mı aranızda . Ne zaman geçer bu durum anlayamadım

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar. 9. Haftaya girdim . 6 haftalıkken öğrendim hamile olduğumu. 2. Hamileliğim. Doktorum kese etrafında kanama olduğunu düşük tehlikesi olduğunu söyledi. 4 tane iğne oldum. 2 tane daha olacağım. Doktorum kanamanın azaldığını fakat hala geçmediğini söyledi. Böyle bir durumla karşılaşan var mı aranızda . Ne zaman geçer bu durum anlayamadım
Canım kullan ben 2.3 ay geçmedi doğuma kadar geçmeyende var

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim kecmiw olsun insallah iyi olar

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Ben varim 6 haftada kanama oldu proloton hafta 1 igne basladik progestan hap da hergun 2 tane suan 15+0 haftaya girdim hala igne ilac devam 10.haftada kanama oldu 12 hafta pembe sulu akinti icerdeki kanama keseye bebege zarar vermemis kalp atisi gelisim iyiyse korkma uzan dinlen yuksege uzanma agir kaldirma insallah gececek Allahim bizlere bagislasin 🙏😘

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben ikizlerime 9 haftalık hamileyken su gibi pembe renginde kanamam başladı bildiğin ped koydum artık ertesi gün doktora gittiğinde kese etrafında kanama var dedi ve iğne başlattı progestan zaten kullaniyordum bol bol su içtim dinlendim hep kanamam 3 gün sonrasında kahverengi lekelenme olarak bitti.Igneni vuruluyorsun zaten progestanda kullanıyorsun bol bol su iç ve dinlen inan bana bitecek bebeğe zarar verdiğini düşünmüyorum çünkü kesenin dışında bi kanama olduğu için doktor öyle demişti çok geçmiş olsun sakın stres yapma kendine..
Merhaba hanımlar. 9. Haftaya girdim . 6 haftalıkken öğrendim hamile olduğumu. 2. Hamileliğim. Doktorum kese etrafında kanama olduğunu düşük tehlikesi olduğunu söyledi. 4 tane iğne oldum. 2 tane daha olacağım. Doktorum kanamanın azaldığını fakat hala geçmediğini söyledi. Böyle bir durumla karşılaşan var mı aranızda . Ne zaman geçer bu durum anlayamadı

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Ben ikizlerime 9 haftalık hamileyken su gibi pembe renginde kanamam başladı bildiğin ped koydum artık ertesi gün doktora gittiğinde kese etrafında kanama var dedi ve iğne başlattı progestan zaten kullaniyordum bol bol su içtim dinlendim hep kanamam 3 gün sonrasında kahverengi lekelenme olarak bitti.Igneni vuruluyorsun zaten progestanda kullanıyorsun bol bol su iç ve dinlen inan bana bitecek bebeğe zarar verdiğini düşünmüyorum çünkü kesenin dışında bi kanama olduğu için doktor öyle demişti çok geçmiş olsun sakın stres yapma kendine..
Insallah cok tesekkur ederim

Hiraninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben varim 6 haftada kanama oldu proloton hafta 1 igne basladik progestan hap da hergun 2 tane suan 15+0 haftaya girdim hala igne ilac devam 10.haftada kanama oldu 12 hafta pembe sulu akinti icerdeki kanama keseye bebege zarar vermemis kalp atisi gelisim iyiyse korkma uzan dinlen yuksege uzanma agir kaldirma insallah gececek Allahim bizlere bagislasin 🙏😘
Çok teşekkür ederim umarım geçer sağlıkla kavuşursun sende bende canım hayırlısıyla 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.