Sorum var Kizlar kese etrafinda kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar kese etrafinda kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 726 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kese etrafinda kanama
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 11 haftalik hamileyim dün özel hastaneye gittim doktor kese dışında kanama olduğunu söyledi az olduğunu söyledi ilerleyen zamanlarda kendi kendine kapanır dedi böyle bir durumu yaşayan var mı dusuk falan mı bu kanama anlayamadim
İnşallah geçer kuzum doktor olumsuz bişey dememiş zaten şükür

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 11 haftalik hamileyim dün özel hastaneye gittim doktor kese dışında kanama olduğunu söyledi az olduğunu söyledi ilerleyen zamanlarda kendi kendine kapanır dedi böyle bir durumu yaşayan var mı dusuk falan mı bu kanama anlayamadim
Eee ilaç filan vermedi mi benim öyle olduğunda doktorum 10 günlük progedtan başlattı sonraki gittiğimde kanama yok olmuştu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşem ne yapıyorsun nasılsın
Valla gamzem berbatım . Kayra bir yandan eşim bir yandan hasta uykularımıx kayra ile ilaçlar yüzünden haram oldu çocuğa resmwn 24 saatte tam 12 tane ilaç kullanıyorum yani anlayacağın sabah 07 den gece yarısı 01 e kadar ilaç var tükendim 🥺🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Valla gamzem berbatım . Kayra bir yandan eşim bir yandan hasta uykularımıx kayra ile ilaçlar yüzünden haram oldu çocuğa resmwn 24 saatte tam 12 tane ilaç kullanıyorum yani anlayacağın sabah 07 den gece yarısı 01 e kadar ilaç var tükendim 🥺🥺
Çok geçmiş olsun canım daha iyileşmedi mi Kayra kıyamam ya çocuklar hasta olunca zor oluyor seni anlıyorum canım ilaçlarını düzenli alırsa iyi olur inşallah eşine de mi bulaştı bari sen iyi ol kuzum hem anne hem çocuk hasta olunca çok zor oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun canım daha iyileşmedi mi Kayra kıyamam ya çocuklar hasta olunca zor oluyor seni anlıyorum canım ilaçlarını düzenli alırsa iyi olur inşallah eşine de mi bulaştı bari sen iyi ol kuzum hem anne hem çocuk hasta olunca çok zor oluyor
Yok ne iyileşmesi daha da kötü oldu ciğerleri enfeksiyon kapmış doktor geçen hafta yatıracaltı nroamlde sonra hava makinesini siz alın evde şlj siz verin dedi aldık şimdi salı günğ tekrar gidecez hava makinesini kullanıyorum zaten sırf sadece onda 6 kez ilaç veriyorum. Salı günü hala ciğerlerinde ki enfeksiyon gitmemiş olursa servise yatıracak 🥺yavrum resmen eridi gözümün önünde kilo dahi almıyor düşün 3 haftada gram bile almamış 🥺🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yok ne iyileşmesi daha da kötü oldu ciğerleri enfeksiyon kapmış doktor geçen hafta yatıracaltı nroamlde sonra hava makinesini siz alın evde şlj siz verin dedi aldık şimdi salı günğ tekrar gidecez hava makinesini kullanıyorum zaten sırf sadece onda 6 kez ilaç veriyorum. Salı günü hala ciğerlerinde ki enfeksiyon gitmemiş olursa servise yatıracak 🥺yavrum resmen eridi gözümün önünde kilo dahi almıyor düşün 3 haftada gram bile almamış 🥺🥺
Ne diyeyim kuzum ya rabbim şifalar versin inşallah
İyileşir de gerek kalmaz yatisa inşallah canım enfeksiyon zaten iştahsizlik da yapıyor Hümeyra da 2 aylık ve 6 aylık iken enfeksiyon dan yatmıştı hicbisey yemiyordu resmen iyileşir inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.