Sorum var Kizlar kese etrafinda kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar kese etrafinda kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 748 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kese etrafinda kanama
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Nasılsın canım durumunuz nasıl
Canım benim çok şükür iyiyim biraz daha gece biraz da olsun uyuyabiliyorum ama sitemiz bomboş ya geceleri camilere gidip uyuyr herkes sabah evdeler akşamları camilere gidiyorlar
Teşekkür ederim canım merak edip sorduğun için iyiki varsın 😘😘😘💕

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım benim çok şükür iyiyim biraz daha gece biraz da olsun uyuyabiliyorum ama sitemiz bomboş ya geceleri camilere gidip uyuyr herkes sabah evdeler akşamları camilere gidiyorlar
Rabbim daha iyi etsin inşallah canım hala sallanıyormusunuz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok cnm sallanmiyoruz ama psikolojik men bazen saklandığını hissediyorum artcilar devam ediyor ama onlar bizi etkilemiyor
O psikolojinin düzelmesi biraz zaman alacak kuzum zamanla geçecek inşallah
Sizi etkilemiyor ise iyi o zaman kuzum rabbim bidaha aynı şeyleri yaşatmasın inşallah

rank
O psikolojinin düzelmesi biraz zaman alacak kuzum zamanla geçecek inşallah
Sizi etkilemiyor ise iyi o zaman kuzum rabbim bidaha aynı şeyleri yaşatmasın inşallah
Aynen öyle bitanem
Ama bir tane daha deprem bekleniyor ya İstanbul yada Bingöl'de bingoldeki olursa bizi etkiler dua ediyorum çok 🤲🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen öyle bitanem
Ama bir tane daha deprem bekleniyor ya İstanbul yada Bingöl'de bingoldeki olursa bizi etkiler dua ediyorum çok 🤲🤲
Yaa öyle mi bakma sen öyle dediklerine kuzum depremden 3 gün sonra dediler uyumayın İstanbul ve İzmir'de çok büyük deprem olucak gece iki de hepsi yalandı gece uyumamıştim resmen o gün

rank
Yaa öyle mi bakma sen öyle dediklerine kuzum depremden 3 gün sonra dediler uyumayın İstanbul ve İzmir'de çok büyük deprem olucak gece iki de hepsi yalandı gece uyumamıştim resmen o gün
Aynen oda doğru Allah'tan başka kim bilebilir ki onlar olacak diyorlar ama takdir Rabbimin 🙏🤲

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 11 haftalik hamileyim dün özel hastaneye gittim doktor kese dışında kanama olduğunu söyledi az olduğunu söyledi ilerleyen zamanlarda kendi kendine kapanır dedi böyle bir durumu yaşayan var mı dusuk falan mı bu kanama anlayamadim
Bende de vardı 6. Haftamda hatta bebekle yolk kesesi arasında da vardı. Doktorum korkutmak istediğimden değil bilgi vermek zorunda olduğum için söylüyorum demişti. Bende kan pıhtısı sorunu olduğu için coraspirin almaya başladım o hafta. Daha sonradan kapandı o kanamalar. Çok yormadım kendimi mümkün olduğunca uzanıyorum.

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 11 haftalik hamileyim dün özel hastaneye gittim doktor kese dışında kanama olduğunu söyledi az olduğunu söyledi ilerleyen zamanlarda kendi kendine kapanır dedi böyle bir durumu yaşayan var mı dusuk falan mı bu kanama anlayamadim
Progestan 100 mg gece yatmadan önce aldım 1 haftada geçti dinlen istirahat et canım merak etme Rabbim yardım ediyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar