Kese Görünür Değil Mib

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlayda tarafından oluşturulan Kese Görünür Değil Mib başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,031 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese Görünür Değil Mib
Konbuyu başlatan İlayda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

İlayda

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben hamile olduğumu 29 nisan öğrendim ve Beta HCG 61 çıkmıştı aradan 10 gün sonra acile gittim beta HCG 7347 çıktı yarın da doktoruma gideceğim hesaplamalara göre 6+6 gebelik var kalp atışı kese felan görülür dimi çok heyecan yapıyorum

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben hamile olduğumu 29 nisan öğrendim ve Beta HCG 61 çıkmıştı aradan 10 gün sonra acile gittim beta HCG 7347 çıktı yarın da doktoruma gideceğim hesaplamalara göre 6+6 gebelik var kalp atışı kese felan görülür dimi çok heyecan yapıyorum
Sekiz haftaya kadar kalp atışını felan duyarsın yani en geç o zamana kadar

A

Arse 2348

Guest
Merhaba geceliğiniz hayırlı olsun endişe etmeyin 5 haftada kese görüp kalp atışını duyan var 8 haftada da
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba geceliğiniz hayırlı olsun endişe etmeyin 5 haftada kese görüp kalp atışını duyan var 8 haftada da
Teşekkür ederim ya ben ilk gittiğimde 20 gün sonra tekrar gel demişti bana bekliyorum yarın da gidicez inşallah bı yandan da korkuyorum ilk gebeliğim çünkü hayırlısıyla bişey çıkmaz inşallah

Sekiz haftaya kadar kalp atışını felan duyarsın yani en geç o zamana kadar
İnşallah canım hayırlısı ile gideyim bı

Bende ilk 5.haftada gittim erken dedi 5+5 de gttim kese göründü kalp atışına vajinal ultrasondan baktı duyuldu bi yakınımda 6.haftada gitti kese var kalp atışı yoktu 8. Haftada kalp atışı duyuldu 🐥İçinizi ferah tutun Rabbim minicik de olsa bi umut verdiyse gelir devamı

Son düzenleme:

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun ben 8. Haftada gördüm

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun güz haberler alırsın inşallah 🙏 bende 6.yada 7. Haftaydi kalp atışını duyduğumda. Benimde beta 49 çıkmıştı bende bekledim sizin gibi. 2 hafta öyle gittim doktora

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar