Kese var kalp atışı yok kaçıncı haftada atıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Yeni annil tarafından oluşturulan Kese var kalp atışı yok kaçıncı haftada atıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,034 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kese var kalp atışı yok kaçıncı haftada atıyor
Konbuyu başlatan Yeni annil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alimelike

Yeni annil

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Ben son adet tarihine göre 7 hafta 4 günlük gebeyim. Bugün doktora gittim keseyi ölçtü 5 hafta 3 günlük dedi ama kalp atışını duyamadık. Beni çok korkuttu doktor. Bebek ölü olabilir dedi. 1 hafta bekleyelim dedi. Benimki gibi bişi yaşayıpta sonradan kalp sesi duyan varmı

Haticeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Ben son adet tarihine göre 7 hafta 4 günlük gebeyim. Bugün doktora gittim keseyi ölçtü 5 hafta 3 günlük dedi ama kalp atışını duyamadık. Beni çok korkuttu doktor. Bebek ölü olabilir dedi. 1 hafta bekleyelim dedi. Benimki gibi bişi yaşayıpta sonradan kalp sesi duyan varmı
Cnm bnm de öle son adet tarihime göre 6 hafta3 günlüktü bizde kalp atısını duymadık bugum gittiğimde cok şükür duydum içini ferah tut Allaha dua et kesede bebek gözüktü mü?

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalıkken duymadım bebekte yoktu 8.haftada bebeği de gördüm kalp atışını da

Huzurrr

Kayıtlı Üye
rank
Canm bnmde 7 hafta 3 günlük doktora gdcm bu hafta ama korkma bence bey olmaz insalh

Hemdem

Kayıtlı Üye
rank
Başka doktora gitmenizi öneririm bende benzer bi sorun yaşadım

Yeni annil

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bnm de öle son adet tarihime göre 6 hafta3 günlüktü bizde kalp atısını duymadık bugum gittiğimde cok şükür duydum içini ferah tut Allaha dua et kesede bebek gözüktü mü?
Çok sevindim senin için. Çok kötü bir duyguymuş. Evet kesede bebekte gözüküyor. İnşallah bende duyarım haftaya

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Bebegin kalbi 6. Haftada atmaya başlar sen 8. Haftanda gidersen dinlersin kalbini allah sağlıkla kucağına almayinasip eder insallah 🌷🌷

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bnm kese ve bebek yoktu ama kan degerlerim hamile olduğumu gösteriyordu 1 ay boyunca gözükmeti sonradan gözüktü

Haticeeee

Kayıtlı Üye
rank
Çok sevindim senin için. Çok kötü bir duyguymuş. Evet kesede bebekte gözüküyor. İnşallah bende duyarım haftaya
İnş cnm bebegn boyu 4mm den küçükse karından ultrason da dinlenilmiyormıs bnm dinledgmde bebegm 6 mm di rahat ol beslenmene dikkat et cnm mide bulantn falann yoksa tbi olunca ister isteörz bir şey yenilemiyor

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Dokuzuncu hafta da duydum bende doktorlar genellikle on haftaya kadar bekliyor doktorunu değiştir bence daha bebek küçük normla duyulmamamsı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar