Kese ve ikiz konusu

• Konbuyu başlatan Ahser
  • Toplam 29 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ahser tarafından oluşturulan Kese ve ikiz konusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,865 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese ve ikiz konusu
Konbuyu başlatan Ahser
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar tek kesede ikiz olur mu ben ilk öğrendiğimde daha küçüktü bebeği görmedim kese gördük bir tane doktor dedi bazen tek yumurta ikizleri tek kesede oluyormuş bir bilginiz var mı
Olur kuzum tıp dilinde zaten tek yumurta ikizi deniyor onlara
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olur kuzum tıp dilinde zaten tek yumurta ikizi deniyor onlara
Cinsiyetleri genetik yapıları tamamen aynı oluyir hatta miniklerin

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar tek kesede ikiz olur mu ben ilk öğrendiğimde daha küçüktü bebeği görmedim kese gördük bir tane doktor dedi bazen tek yumurta ikizleri tek kesede oluyormuş bir bilginiz var mı
Tek yumurta ikizleri oluyor canım Allah'ın takdiri birbirlerinin aynısı oluyorlar. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Oluyor canım ve ayırt edilmesi de zor oluyor benzerlik yönünden. Ve bir diğeri ne hissediyorsa gideride hissediyor tek yumurta ikizlerinde

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tabi ki oluyor kuzum tek yumurta ikizleri denir tek kesede oluşur

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki tek yumurta ikizleri var monokoryonik monoamniyotik ikiz kordonlari bir amniyon sivilari bir demek dikoryonik diamniyotik amniyon sivilarida ayri kordonlarida ayri demek benim monokoryonk monoqmniyotk ikizlerim yani monomono ikizlerm vardi ama kaybettm ve en riskli gebelk monomono olan

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki tek yumurta ikizleri var monokoryonik monoamniyotik ikiz kordonlari bir amniyon sivilari bir demek dikoryonik diamniyotik amniyon sivilarida ayri kordonlarida ayri demek benim monokoryonk monoqmniyotk ikizlerim yani monomono ikizlerm vardi ama kaybettm ve en riskli gebelk monomono olan
Rabbim yerlerini doldursun

Tüm sayfalar yüklendi.