Kese ve yolk sac

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Edanur yılmaz tarafından oluşturulan Kese ve yolk sac başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 454 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese ve yolk sac
Konbuyu başlatan Edanur yılmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asra

Edanur yılmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba dün kahverengi kanamam oldu doktora gittim 6+5 haftalık gebeyim. Alttan muayene etti doktor. Yolk sac olmuş kese var bebeği göremedim dedi. Başına böyle birşey gelen var mı. 1 hafta sonraya randevu verdi. İçim çok tuhaf yardımcı olabilir misiniz

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba dün kahverengi kanamam oldu doktora gittim 6+5 haftalık gebeyim. Alttan muayene etti doktor. Yolk sac olmuş kese var bebeği göremedim dedi. Başına böyle birşey gelen var mı. 1 hafta sonraya randevu verdi. İçim çok tuhaf yardımcı olabilir misiniz
Bebek için erken o yüzden demiştir bir hafta sonra diye

Irem Duman

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba bende 6+2 iken kontrole gittigimde embriyoyu goremedi kese vardi ve buyumus demisti. Bana 10 gun sonraya randevu vermisti araya bayram girmisti. Neyse gittgimde 7+5dim hem bebegmi hemde kalp atisini duydum. O yuzden panik yapma sakin ben panik yaptim 10 gun gecmedi resmen bende ama inan o kalp.atisi sesini duyunca hersey geciyor :) genelde 7.haftada gosteriyormus icin rahat olsun

Edanur yılmaz

Kayıtlı Üye
rank

Merhaba bende 6+2 iken kontrole gittigimde embriyoyu goremedi kese vardi ve buyumus demisti. Bana 10 gun sonraya randevu vermisti araya bayram girmisti. Neyse gittgimde 7+5dim hem bebegmi hemde kalp atisini duydum. O yuzden panik yapma sakin ben panik yaptim 10 gun gecmedi resmen bende ama inan o kalp.atisi sesini duyunca hersey geciyor :) genelde 7.haftada gosteriyormus icin rahat olsun
Ay bide bana dönüp anormal bir durum dedi çok korktum 😔

Şuan ya:2,6mm GS:10,4x7,9 ne demek bilmiyorum ama resim yükleyemedim

Şuan ya:2,6mm GS:10,4x7,9 ne demek bilmiyorum ama resim yükleyemedim
Bebek için erken o yüzden demiştir bir hafta sonra diye
Anormal bi durum diyip korkuttu beni. 😔

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Benimde böyleydi hatta yolk sac vardı çok güzel dedi doktor sonra üç ayrı kişiye gittim yedi haftalık yok dediler bebek pzrt kurtaj oldum inşallah hakkinda hayırlısı olsun herkes farklı oluyor sürekli aklina kötü şeyler getirip strese sokma kendini canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar