Kesede bebek büyümemiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didemre16 tarafından oluşturulan Kesede bebek büyümemiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,288 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kesede bebek büyümemiş
Konbuyu başlatan Didemre16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didemre16

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba geçenlerde de yazmıştım kesede kan vardı cumartesi doktora gittim bebek büyümemiş dedi çarşamba günü tekrar bakcak ve eğer büyümediyse düşmesi için progestan ve ilaçları bıtaktırcak normalde 6+2 günlük olması lazım böyle olan varmı

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
D
Merhaba geçenlerde de yazmıştım kesede kan vardı cumartesi doktora gittim bebek büyümemiş dedi çarşamba günü tekrar bakcak ve eğer büyümediyse düşmesi için progestan ve ilaçları bıtaktırcak normalde 6+2 günlük olması lazım böyle olan varmi

Merhaba geçenlerde de yazmıştım kesede kan vardı cumartesi doktora gittim bebek büyümemiş dedi çarşamba günü tekrar bakcak ve eğer büyümediyse düşmesi için progestan ve ilaçları bıtaktırcak normalde 6+2 günlük olması lazım böyle olan varmı
Haftan kucukmus cnm daha benim son adet tarihime gore gittim 5+4 gunluk tu ama sadece kese girundu 7+2 gunlukken gittim 6+4gunluk cikti ultrasyonda ve kalp atisini duyduk oyuzden birazdaha bekle bazen senin hesaplaman dogru cikmiyo

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
D

Haftan kucukmus cnm daha benim son adet tarihime gore gittim 5+4 gunluk tu ama sadece kese girundu 7+2 gunlukken gittim 6+4gunluk cikti ultrasyonda ve kalp atisini duyduk oyuzden birazdaha bekle bazen senin hesaplaman dogru cikmiyo
Canım ben tüp bebekle hamile kaldım keseyi ve bebeği gördüğüm gün kanamam oldu kesedede kan birikmiş

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım biraz daha bekle bence geç döllenme olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar