Kesede bebek görünmuor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NzLı tarafından oluşturulan Kesede bebek görünmuor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,028 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kesede bebek görünmuor
Konbuyu başlatan NzLı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ayalcinim

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Allah saqlıklı kucaqına almanıza nasip eder inş😀

ne zaman boş gebelik denildi size
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesem büyük ama bnm 29 mm..kesen büyük suan qörünmesi lazmdi dedi..böş gebelik dedi bakalım Allah büyüktür tekrar haftaya qidicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk gebeliqimde allttan muayene etti kan qelmeye baslasti..4 qün sonra kanamam başlayıncaya bebeqin kalbı durmuştu kürtaj olmak zorunda kaldm
Alttan muayene oldun diye kanaman olmadi. Zaten olacakmis, muayeneye denk gelmis. Bu sebeple yanlis yorumluyorsunuz, yapmayin, doktorun bir suçu yok.
Saglikli olmayan embriyo ilk gun/haftalarda vucuda tutunamayip düşer, benim de başıma geldi. Vucudun,dogamizin mukemmeli dunyaya getirme arzusundan düşük oluyor, belki fark etmeden de düşük yaptigimiz olmustur. Ben hep dua ettim ki saglikliysa dunyaya gelsin, kimseyi de suclamadim. Bilimsel olarak rahim ağzından goruntuleme yapan bir cihazin rahim icindeki embriyoyu düşürme şansı yok. Eger sizi muayene eden diplomali bir tıp doktoru ise.nokta.

ayalcinim

Kayıtlı Üye
rank
Kesenin olup bebeğin olmaması durumunda çoğu doktor 8 haftalık olana kadar bekler. Bu haftada da bebek görünmezse boş gebelik tanısı konur.

Tüm sayfalar yüklendi.