Keseye göre cinsiyet tahmini :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde MeltemH. tarafından oluşturulan Keseye göre cinsiyet tahmini :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,306 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Keseye göre cinsiyet tahmini :)
Konbuyu başlatan MeltemH.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylalee

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 10. Haftamıza bugün girdik. Maşallah sağlıklı her anne baba gibi cinsiyetini merak ediyoruz anlayanlar bilenler varsa tahminde bulunabilir ve yardımcı olabilir mi 🤰😇
Canim şuan cinsiyet belli olmaz ki zaten daha yeni yeni oluşacak cinsel organları😇 o yüzden tahmin edilemez.. rabbim gönlüne göre versin 🥰

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah sağlıkla noksansız kucağımıza alalım inşallah normalde hiç merak duygusu yoktu ama bugün öyle bütün olarak görünce o kadar başka ve güzel bi his ki onunla birlikte merakta oldu hemde aşırı
Benimde ikinci hamileliğim ilkinde bu kadar heves etmemiştim cinsiyet olayına denemediğim şey kalmamıştı evde öğreneyim diye ama hepsi ters çıktı 😂

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Amin çok teşekkür ederim 😇❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla gelsin inşallah ama tam şeklini gördükten sonra garip bir merak bastı çok merak ediyorum 🤗😇❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşırı merak duygusu var sizlerden yardım ve tahmin almak bu süreçte iyi gelecek gibi geldi çok teşekkür ederim 🙏❤️
Öğrenince kesin yaz kuzum bende cok meraklandim şimdi 🤭🤗

Tüm sayfalar yüklendi.