Sorum var Keseyi gördük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didemre16 tarafından oluşturulan Keseyi gördük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,060 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Keseyi gördük
Konbuyu başlatan Didemre16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didemre16

Burçe🌼

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bugun keseyi gördük yolk kesesinide gördük doktorum iyi dedi ama bebişi göremedik çok küçükmüş böyle olan varmı aranızda beş haftalık hamileyim
Şuan 11haftaligim 6haftamda keseyi gördü bebeği göremedi doktor.bir hafta sonra gittim göründü bebek çok küçük şuan senin .ayrıca gitmeden önce boll su iç sikisacak kadar su iç doktor bana öyle dedi bebek göründü

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim canım insan korkuyor illa bide ilk olunca 🥰
Hiç korkma kuzum kötü düşünüp kötüyü çağırma bende keseyi 5 te gördüm kalbini 8 de dinledim. Rabbim eli ayağı düzgün aklı fikri yerinde hayırlı evlat nasip etsin sağ salim al kucağına inşallah 🙏🏻

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür Kuzum inşallah bir iki haftaya miniğini de görürsün 🤲♥️daha çok erken çünkü
İnşallah canım 🤲😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç korkma kuzum kötü düşünüp kötüyü çağırma bende keseyi 5 te gördüm kalbini 8 de dinledim. Rabbim eli ayağı düzgün aklı fikri yerinde hayırlı evlat nasip etsin sağ salim al kucağına inşallah 🙏🏻
İnşallah canım benim çok teşekkür ederim bir kere düşüğüm oldu o yüzden korkuyorum

İnşallah canım benim çok teşekkür ederim bir kere düşüğüm oldu o yüzden korkuyorum
Beş haftalık kese gözükür sadece 7 haftada kalp atışı kesenin içinde bebek oluşuyormus canım bende 8 haftlaigim şuan 💪🖤
Rabbiö bütün bebek bekleyenlere sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲😘😘

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İnşallah canım 🤲😘😘

Rabbiö bütün bebek bekleyenlere sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲😘😘
Korkulacak hiçbir şey yok gerçekten her gebelik farklıdır o düşük oldu diye buda olacak değil Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum.

Tüm sayfalar yüklendi.