Sorum var Keseyi gördük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didemre16 tarafından oluşturulan Keseyi gördük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,058 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Keseyi gördük
Konbuyu başlatan Didemre16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didemre16

Tutu

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftaliksin kuzmm kanama veya lekelenme olmadığı sürece korkma ama ağrın çok şiddetli ve dinlenince geçmiyorsa bir doktorw görün
7 haftalik oldum bugun. Kanama veya lekelenme yok cok sukur. Doktor bebek buyuyunce olur oyle dedi. Ama sanci gibi geliyor. Bundan 6 ay once ilk bebeginde dusuk yapmistim simdide qaliba stres yapiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
7 haftalik oldum bugun. Kanama veya lekelenme yok cok sukur. Doktor bebek buyuyunce olur oyle dedi. Ama sanci gibi geliyor. Bundan 6 ay once ilk bebeginde dusuk yapmistim simdide qaliba stres yapiyorum
Stres yapma xnaim her gebelik bir olmaz biraz ılık su ile duş al uzan dinlen geçmezse doktoruna tekrar gözük hatta başka doktora gözük istersen için rahat eder en azından

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
Bende düşük yaptım canım 9 ay önce falan benimde kasıklarım ağrı oluyor banada doktorum normal dedi umarım öyledir seninde stres yapma kuzum sende bebeğinde etkilenir

Tüm sayfalar yüklendi.