Kilo alanlar burdamj🙋‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedazh tarafından oluşturulan Kilo alanlar burdamj🙋‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,988 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo alanlar burdamj🙋‍♀️
Konbuyu başlatan Sedazh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebranur kel

İklim

Kayıtlı Üye
rank
16+4 günlük hamileyim hiç kilo almadim sizdede böyle durum yaşayan varmi kilo aldinizmi yada hiç almadinizmi😃
Ben yavaş yavaş alıyorum inşallah doğumdan sonra bazı yerlerimde kalır gitmez 😄😂 az etleniyim butlaniyimm tombikleniyim 😄😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

16+4 günlük hamileyim hiç kilo almadim sizdede böyle durum yaşayan varmi kilo aldinizmi yada hiç almadinizmi😃
Ne yiyip ne iciyolar aceb kilo kaliyo bendede kalır inşallah kalcamda göğüslerimde bacaklarımda kalsa yeterli 😂😄😄 az etlenmem butlanmam gerek 😂😂😂🤭

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ilk oğlumda 25 30 kilo aldım. Doğumdan sonra hemen vermiştim ama. İkinci de 12 13 kilo aldım. Doğumdan sonra hamile kalmadan önceki halimden bile daha da zayıflamıştım. Buna hamileyken 6 kilo aldım. Son ay doğumdan önce 8 kilo verdim. Doğumdan bir hafta on gün sonra göbek falan birşey kalmamıştı. Sonrasında almaya başladım ben 😒

Tüm sayfalar yüklendi.