Kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,262 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu kilolara neden bu kadar takıyorsunuz anlamıyorum sadece bebeğini 6 ay anne sütüyle besle sonra azar azar diyet yaparsın ek besinlere başlayınca. ben 60 la hamile kaldım doğumda 80 kiloydum ilk 6 ay HEP yedim bebeğim 6 ay sadece beni emdi 2 ay ekmeği kestim şuan 57 kiloyum kilo her türlü veriliyor
Aynen katılıyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım kilo almayacaksın diye bebeğini belki sütü yetmez yani bebeğin daha önemli kiloyu ilerdede verebilirsin takma kilonda çok değil zaten ben kızımda sütüm olsun diye herşey yerdim ama yoktu maaalesef kiloları hiç takma eninde sonunda verilir bence
Aldığım zaman veremiyorm maalesef eninde sonunda üstüne katıyorum kilom olsa görüntümü hadi takmamayı öğrendim desemde çok rahatsızlık veriyor kilo almak bana bu yandanda böyle sıkıntım var

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim güzel kilo alıyor ddğru diyorsun rızkı nı veriyor rabbim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kolay kilo verebilen bir yapıya sahip değilim veremem de biliyorum. Kiloya takmasam bile çok sağlıksız besleniyorum ekmek yedim yaradı olsa yine razıyım ama yediğim zaman arkası gelmiyor ve daha önce karaciğer yağlanması beşlamıştı kilo aldığım zaman direk karaciğer enzimlerim de yükseliyor ve ileri derecede kas zayıflığım var spor yapmam gerekiyor yapamıyorsam da 2 dakikada yorulmamak için kilomun çıkmaması gerekiyor bacaklarım taşıyamıyor ve gün boyu ağrı yaşıyorum kilo görüntü olduğu kadar sağlık açısından da önemli
Canım öyleyse as yiceksin başka çaren yok bol su ve süt iç sütün azalmasın

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende öyleyim aMa mecbur idâre edecem 90 kiloyum 73 le hamile kalmıştım 38 hafta oldum
Ellah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin az kalmış maşallah 😊

Canım öyleyse as yiceksin başka çaren yok bol su ve süt iç sütün azalmasın
Keşke öyle olsa işte boğazımı tutabilmekte sorun daha dün yatmadan 4 dilim tatlı yedim dilim dediğim kere kare kesilmiş yani böyle yemeyi bırakmak için beslenme tarzımı değiştirmek zorundayım

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ellah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin az kalmış maşallah 😊

Keşke öyle olsa işte boğazımı tutabilmekte sorun daha dün yatmadan 4 dilim tatlı yedim dilim dediğim kere kare kesilmiş yani böyle yemeyi bırakmak için beslenme tarzımı değiştirmek zorundayım
Amin canım ya şuan çok sancılarım var sanki doguracam😬😬

Tüm sayfalar yüklendi.