Kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,031 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kilo
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123
64 ile başlayan gebeliğim 3 ayda 56 ile devam ediyor bebekte bir sıkıntı yok şükür ama zor hamilelik geçirenler ve çok kilo veren anneler kendinizi toplamak için neler yaptınız artık çok çabuk yorulmaya bsşladoö açlık kilo kaybı da devam ediyor tavsiye edeceğiniz bir şey var mı
Doktor kahvaltıda yumurta diğer öğünlerde yemegın yanında koyu yeşil sebzeler ister salata ister ıspanak yemeği gibi yoğurt ara öğünlerde de kuru yemiş thaftada 1 kırmızı et 1 defada balık tüketilmesi gerektiğini söyledi.

Bunların hepsini hamile kalmadan önce yiyen ben hamile kaldıktan sonra yoğurt ve karpuz hariç mide bulantısı sebebiyle hiçbirini yiyemiyorum.((( Faydalı ya ondan 😁))

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Doktor kahvaltıda yumurta diğer öğünlerde yemegın yanında koyu yeşil sebzeler ister salata ister ıspanak yemeği gibi yoğurt ara öğünlerde de kuru yemiş thaftada 1 kırmızı et 1 defada balık tüketilmesi gerektiğini söyledi.

Bunların hepsini hamile kalmadan önce yiyen ben hamile kaldıktan sonra yoğurt ve karpuz hariç mide bulantısı sebebiyle hiçbirini yiyemiyorum.((( Faydalı ya ondan 😁))
Bende zorla yiyorum ama midem bulanın ada yiyorum mecbur eşim o gün diyor insan gece kalkıp tost yada sandviç yaparmı

Ben çok kararsızım hastane çıkışını kaç numara alayım
Tam kişisine sorduğunuz için teşekkür ederim öncelikle ama 😃
Geçen hafta e Bebek mağazasına girdik eşimle alıştırma yapalım kıyafet filan bakalım diye sonra hicbirsey den anlamadığımızı anlayıp çıktık mağazadan 😃
😃İlkler zor oluyor gerçekten

Bende zorla yiyorum ama midem bulanın ada yiyorum mecbur eşim o gün diyor insan gece kalkıp tost yada sandviç yaparmı
Aaahhh keşke bende şöyle doyasıya yuyebilsem.
Ya çok açıkıyorum aslında hep açım diyebilirim ama hiç doyana kadar yiyemiyorum. 3 aydan sonra geçer diyorlar bulantılar bakalım inşaallah geçerse kendime ziyafet sözü verdim

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok açıkıyorum aslında hep açım diyebilirim ama hiç doyana kadar yiyemiyorum. 3 aydan sonra geçer diyorlar bulantılar bakalım inşaallah geçerse kendime ziyafet sözü verdim

Kız eşim benim adımı oburger koymuş, 😂😂oda kadar yiyorum ama zayıfım ben kilo almam çocuk alıyor

64 ile başlayan gebeliğim 3 ayda 56 ile devam ediyor bebekte bir sıkıntı yok şükür ama zor hamilelik geçirenler ve çok kilo veren anneler kendinizi toplamak için neler yaptınız artık çok çabuk yorulmaya bsşladoö açlık kilo kaybı da devam ediyor tavsiye edeceğiniz bir şey var mı

Kız eşim benim adımı oburger koymuş, 😂😂oda kadar yiyorum ama zayıfım ben kilo almam çocuk alıyor
Doğumdan sonra sen verirsin de eşin verebilirmi 😃
Al intikamını o zaman 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sabahları aç karna çiğnemeden 1 dış sarımsağı hap gibi yutmak hem sağlıklı hemde tansiyonu dengeler diye biliyorum ama tabi gün içinde koku olacağı için çalışanlar için değilde evde olan hamileler için uygun🤰🏻

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan sonra sen verirsin de eşin verebilirmi 😃
Al intikamını o zaman 🤭

Sabahları aç karna çiğnemeden 1 dış sarımsağı hap gibi yutmak hem sağlıklı hemde tansiyonu dengeler diye biliyorum ama tabi gün içinde koku olacağı için çalışanlar için değilde evde olan hamileler için uygun🤰🏻
Ben bogulurum diye korkuyorum sarımsak yutmayı

Kocam zaten 100 kiloyu devirmiş o benden önce hamile

Ben bogulurum diye korkuyorum sarımsak yutmayı

Kocam zaten 100 kiloyu devirmiş o benden önce hamile
Yok be çok şifalı aslında doğal antibiyotik ama gün içinde koku oluyor ve ben çalıştığım için kullanamıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.