Kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,031 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kilo
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123
Kocam zaten 100 kiloyu devirmiş o benden önce hamile
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yutabilinir deme
Tutulacak zaten cıgneme olmayacak küçük dişli sarımsak düşün.
Kocaman antibiyotik leri yutuyoruz onu mu yutamayacagız. Kayıp gidiyor suyla hem

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
64 ile başlayan gebeliğim 3 ayda 56 ile devam ediyor bebekte bir sıkıntı yok şükür ama zor hamilelik geçirenler ve çok kilo veren anneler kendinizi toplamak için neler yaptınız artık çok çabuk yorulmaya bsşladoö açlık kilo kaybı da devam ediyor tavsiye edeceğiniz bir şey var mı
Bende de aynı durum vardı 16. Haftadan sonra o bulantı tiksinme dönemi bitti iştah dönemi başladı sizin de geçer umarım yakında

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı durum vardı 16. Haftadan sonra o bulantı tiksinme dönemi bitti iştah dönemi başladı sizin de geçer umarım yakında
İnşallah canım tahmini 16 ya kadar mı dersin kilo kaybı ve bulantı için

Doğumdan sonra sen verirsin de eşin verebilirmi 😃
Al intikamını o zaman 🤭

Sabahları aç karna çiğnemeden 1 dış sarımsağı hap gibi yutmak hem sağlıklı hemde tansiyonu dengeler diye biliyorum ama tabi gün içinde koku olacağı için çalışanlar için değilde evde olan hamileler için uygun🤰🏻
Deneyeyim canım yani iştah için mi acaba sarımsak koku çok ağır oluyorsa yutamayabilriim kokulara gelemiyorum canım

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan sonra sen verirsin de eşin verebilirmi 😃
Al intikamını o zaman 🤭

Sabahları aç karna çiğnemeden 1 dış sarımsağı hap gibi yutmak hem sağlıklı hemde tansiyonu dengeler diye biliyorum ama tabi gün içinde koku olacağı için çalışanlar için değilde evde olan hamileler için uygun🤰🏻
Deneyeyim canım yani iştah için mi acaba sarımsak koku çok ağır oluyorsa yutamayabilriim kokulara gelemiyorum canım
Doktor kahvaltıda yumurta diğer öğünlerde yemegın yanında koyu yeşil sebzeler ister salata ister ıspanak yemeği gibi yoğurt ara öğünlerde de kuru yemiş thaftada 1 kırmızı et 1 defada balık tüketilmesi gerektiğini söyledi.

Bunların hepsini hamile kalmadan önce yiyen ben hamile kaldıktan sonra yoğurt ve karpuz hariç mide bulantısı sebebiyle hiçbirini yiyemiyorum.((( Faydalı ya ondan 😁))
Yoğurt ve karpuz bile tüketemeyen ben 😅

Bende kilo verdim 16 +5 günlük biliyor şimdide oburger olmuşum
Keşke bende yiyebilsem 😅😅 16 haftayı bekleyeceğim o zaman bakalım 🙂

Bende kilo verdim 16 +5 günlük biliyor şimdide oburger olmuşum
Ben çok kararsızım hastane çıkışını kaç numara alayım
Canım bekle istersen en son bir hafta kalasıya alırsın kilosuna göre ben öyle yapacağım sende kilolu doğuyor demiştin ya yenidoğan belki olmaz toplu olursa

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Yoğurt ve karpuz bile tüketemeyen ben 😅

Nur o yemekleri ye çocuga bak yoksa dogurunca seni bebişine şikayet ederim bak🤭🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.