Kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,031 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kilo
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123
İnan hatırlamıyorum canım ama 10gün sonra tekrar kontrolüm var sorayım yazayım olur mu senin tam kaç haftalık

İnan hatırlamıyorum canım ama 10gün sonra tekrar kontrolüm var sorayım yazayım olur mu senin tam kaç haftalık
11+5
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben en son 8 haftalık gitmiştim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım tahmini 16 ya kadar mı dersin kilo kaybı ve bulantı için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Deneyeyim canım yani iştah için mi acaba sarımsak koku çok ağır oluyorsa yutamayabilriim kokulara gelemiyorum canım
Benim 6.haftada başladı 16. Haftaya kadar mide bulantısından cektim herşeyden iğrendim 16dan sonra iştah açıldı tospik oldum

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
64 ile başlayan gebeliğim 3 ayda 56 ile devam ediyor bebekte bir sıkıntı yok şükür ama zor hamilelik geçirenler ve çok kilo veren anneler kendinizi toplamak için neler yaptınız artık çok çabuk yorulmaya bsşladoö açlık kilo kaybı da devam ediyor tavsiye edeceğiniz bir şey var mı
Bende tam eksi kilo aldim 50 idim 3 ayda 52 oldum)))amma bilirem ki son 3 hafdada kilo verdim((

Tüm sayfalar yüklendi.