Kilo

• Konbuyu başlatan İrem Sare
  • Toplam 29 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrem Sare tarafından oluşturulan Kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,912 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo
Konbuyu başlatan İrem Sare
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeyma barslıer

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Bak ben 15 kilo aldım 26 haftalık hamileyim ama zayıfım göeçrsen bi tek karnım varcç doktor dedi bebiş alıyor cnm sen hiçte alma
Kuzum bende 33 haftalığım son ayım 12 kilo aldım almasamda alsam da umrumda olmaz bebeklerimiz iyi olsunda ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sakin olun canlaaaarrr🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️😇😇
Yok kuzum ben gayet sakinim sadece hani bazı tipler var ya hani kilo almadım aldım ya ne olacak Allah aşkına Allah çok şükür vermiş eli ayağı düzgün ya bebeklerimizin Allah kapı kapı aratmasın kimseye o kadar tanıdığım var ki hamile kalmak için neler yapmıyor ki 🥺

Illaki baglantili sonucta annenin kilosu hic degismemisse buda bebegin kilo almadigi anlamina geliyor mantik olarakk
Valla canım burda 6 7 aylık olup 2 kilo alan arkadaşlar var sadece bebeklerini sorduğumuzda da gayet sağlıklı olduklarını söylüyorlar ne alakası var annenin karnıyla kilosuyla iç karnı geniş olur bazı insanların illaki bu arkadaş da almıştır 2 3 kilo hiç almadan da olmaz o iş mantıkk olarakk

Hamile kalmadan önce kaç kiloydun şimdi kaç kilosun zaten yediden sonra daha fazla kilo alırsın ayrıca sağlığı gelişimi önemli bebeğin herşey normalse varsın sen kilo alma bende öyleyim yedi aylık toplamda 3 kg almışım bebeğim sağlıklı olsun kilo şart değil demekki bebeğim aliyo
İşte bak kuzum yinede şükür ediyorsun valla tebrik ederim herkes bu bilinçde değil demekki ❤️❤️❤️

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende 33 haftalığım son ayım 12 kilo aldım almasamda alsam da umrumda olmaz bebeklerimiz iyi olsunda ❤️

Yok kuzum ben gayet sakinim sadece hani bazı tipler var ya hani kilo almadım aldım ya ne olacak Allah aşkına Allah çok şükür vermiş eli ayağı düzgün ya bebeklerimizin Allah kapı kapı aratmasın kimseye o kadar tanıdığım var ki hamile kalmak için neler yapmıyor ki 🥺

Valla canım burda 6 7 aylık olup 2 kilo alan arkadaşlar var sadece bebeklerini sorduğumuzda da gayet sağlıklı olduklarını söylüyorlar ne alakası var annenin karnıyla kilosuyla iç karnı geniş olur bazı insanların illaki bu arkadaş da almıştır 2 3 kilo hiç almadan da olmaz o iş mantıkk olarakk

İşte bak kuzum yinede şükür ediyorsun valla tebrik ederim herkes bu bilinçde değil demekki ❤️❤️❤️
Hiç takma bile babada diyorlar ben fırt hiç umursamsm

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Neyse canlarım ya güzel cevap yazan herkese cok tesekkür ederim ama 2 gündür yazdıgı cevaplada beni daha cok strese sokan arkadasıda Allaha havale ettim sordugum soru anormal olsa neyse dicem öyle aksetmeye çalısmayıp (eee ne alakaaaaağ sükret hamilesin diyeceğine) (Olabilir canım kiloyla bebegin alakası yok diyebilir di cevap verecekse eger) Şükür etmeyen biri olarak göstermeye calısyo işte neyse teşekkür ederim ❤️🙏 bebek de iyiymiş evet kiloyla alakası yok burada doktora sordum 😇😇

Bende 31 haftaligim 60 la hamile kaldım 50 kg düştüm şuan 51 kiloyum bende nerdeyse hiç kilo almadım canım mide bulantım çok mu oldu öyle olunca kilo alınmıyor
Dehşet mide bulantısı kusma oldu evet

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Neyse canlarım ya güzel cevap yazan herkese cok tesekkür ederim ama 2 gündür yazdıgı cevaplada beni daha cok strese sokan arkadasıda Allaha havale ettim sordugum soru anormal olsa neyse dicem öyle aksetmeye çalısmayıp (eee ne alakaaaaağ sükret hamilesin diyeceğine) (Olabilir canım kiloyla bebegin alakası yok diyebilir di cevap verecekse eger) Şükür etmeyen biri olarak göstermeye calısyo işte neyse teşekkür ederim ❤️🙏 bebek de iyiymiş evet kiloyla alakası yok burada doktora sordum 😇😇

Önce saha sonra sola devamında koyver gitsin kuzum 🤭🤭

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Tatlım benim yedinci aydan sonra kilo almaya baslarsin birde iç karnının genişliği de önemli bu konuda doktorum önceden bilgi vermişti . Bebeğin kilosu normalse sikkinti yapma kendine.. bol bol su iç su bebeğe kilo aldiriyormus bende doktordan öğrendim 🥰

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Tatlım benim yedinci aydan sonra kilo almaya baslarsin birde iç karnının genişliği de önemli bu konuda doktorum önceden bilgi vermişti . Bebeğin kilosu normalse sikkinti yapma kendine.. bol bol su iç su bebeğe kilo aldiriyormus bende doktordan öğrendim 🥰
Çok teşekkür ederim kuzum su besliyor demekki zaten böbrek amelyatı oldum 3 gün önce bol su içiyorum bebek iyi gidiyormuş cok şükür 😇🙏

Şeyma barslıer

Kayıtlı Üye
rank
Illaki baglantili sonucta annenin kilosu hic degismemisse buda bebegin kilo almadigi anlamina geliyor mantik olarakkB
Bak ben 15 kilo aldım 26 haftalık hamileyim ama zayıfım göeçrsen bi tek karnım varcç doktor dedi bebiş alıyor cnm sen hiçte alma

BEndE de 6 aylık olana kadar çok zor geçti şuan da var bulantım ama şükür sabahları sadece 51 kilo olmuşum bebeğim 27 haftalıkken 1200 kg di gelişimi iyi demişti doktor kizimida 38 kiloyla hamile kalıp 41kiloyla dogurmustum 2755 doğmuştu kizim da

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar