Kilolu hamile kalanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özge Ak tarafından oluşturulan Kilolu hamile kalanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,166 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilolu hamile kalanlar
Konbuyu başlatan Özge Ak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selin.33

Özge Ak

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, vücut kitle indeksim 32(obez)(42-44 bedenim) . Hamilelik sürecinde kilo vermek mümkün mü?

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Eger mide bulantım varsa çoksa kendiliğinden verirsn ilk aylar bende kilolu hamile kalnlardanim ilk üç ay 4 kilo verdm
Bende de çok bulantı vardı. Günde en az 5-6 sefer istifra ederdim ama çıkaracağımı bilsem de hep birşeyler yedim sağlıklı şeyler yani . Leblebi çubuk kraker den bile tiksindim daha kötü yapıyordu beni. Bulantı ilacı bile kokardı. Yuttugum gibi geri gelirdi ama hiç vermedim. Şu anda 22+3 olduk 6 kilo aldım

G

Gamzeasmin

Guest
Canim bnde kilolu bi insanim normal dis gorunusumde herkes kilon yok desede tartiya cikinca gercekler ortaya cikiyo boyum uzin diye belli etmiyo bn cok mide bulantisi yasadim ilk hamilelik zamaninda 12 kilo verdim simdi 30 haftalik hamileyim ala ala 3 kilo anca aldim doktoruna danis saglikli hamilelik icin sakin aman yemeyim deme bebisin buyumesi lazim doktor kontrolinde kal

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar