Kim hangi bezi kullanıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Kim hangi bezi kullanıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,801 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kim hangi bezi kullanıyor
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübeli Anne

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bez fiyatları tavan yaptı Prima kullanıyordum sleepy geçtim ama cırt cirtlarini begenmedim kızlar sizler hangi bezleri kullaniyorsunuz?

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bez fiyatları tavan yaptı Prima kullanıyordum sleepy geçtim ama cırt cirtlarini begenmedim kızlar sizler hangi bezleri kullaniyorsunuz?
Biz önlem kullanıyorduk kızma ama artık 5 numarası bulunmuyor burda onun için a101in bezini kullanıyoruz ilk doğduğunda Molfix kullanıyorum 40 çıkana kadar ondan sonra da uygun fiyatlı beze geçireceğim malum maddi durumdan dolayı kızlarima da öyle yaptım şimdi den oğluşum uzun Molfix yenidoğan aldık koyduk çantaya ıslak mendil i de Molfix baklm inşallah kullanmak da nasıp olur Rabbimin izniyle

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Bnde ilk Prima kullanırım alsın babasi bn 9 ay tek yaşadım bütün. Sıkıntıyı o götünü devirdi
Bn kusarken ederken alsın valla en iyisine işesin bebem 😂😄😄😄

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Biz önlem kullanıyorduk kızma ama artık 5 numarası bulunmuyor burda onun için a101in bezini kullanıyoruz ilk doğduğunda Molfix kullanıyorum 40 çıkana kadar ondan sonra da uygun fiyatlı beze geçireceğim malum maddi durumdan dolayı kızlarima da öyle yaptım şimdi den oğluşum uzun Molfix yenidoğan aldık koyduk çantaya ıslak mendil i de Molfix baklm inşallah kullanmak da nasıp olur Rabbimin izniyle
İnşallah kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.