Kim hangi bezi kullanıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Kim hangi bezi kullanıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,834 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kim hangi bezi kullanıyor
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübeli Anne

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Ya ahaah 😃 bu bebisim erkek tam altini aciyorum temizliyorum yeni bezi takamadan hoop isiyor esim takiliyor gulerek paralarimin icine siciyor bu cocuk diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayni anda 2 bez birden gidiyor bekletsem usur diye korkuyorum durum boyle 😀🤑
Bizde işeyecez hele bir doğsun da 😂😄

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Cok bilevlenmissin kuşum noldu ki boyle bisey mi dediler bez konusunda :))
Yok bişey demedide ben kusarken bize burnunu kırıştırdı 😄😂 yani öyle biseyde yoktu boş öğürmek ti ona bile burnunu kırıştırdı sanki vebali hastayım kıçını kaldırıp da bakmadı doğru düzgün 😄 bende kinlendim düşmanlandımm 😄 sen görürsün dedim içimden hep öyle😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bez fiyatları tavan yaptı Prima kullanıyordum sleepy geçtim ama cırt cirtlarini begenmedim kızlar sizler hangi bezleri kullaniyorsunuz?
Ben ilk doğduğunda Prima kullandım en küçük numarası bile büyük oldu kızım çok zayıftı. Sonra BİM'in Jenny willy göbek oyuntulu bezini kullanmaya başladım diğer markalarda büyük geliyordu 5. Ayına kadar kullandım sonrasında da e bebeğin baby me olanını kullandım halada devam ediyorum memnunum

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bez fiyatları tavan yaptı Prima kullanıyordum sleepy geçtim ama cırt cirtlarini begenmedim kızlar sizler hangi bezleri kullaniyorsunuz?
Sleppy den baby turcoya gecıs yaptım baby turco cok cok daha ıyımıs sleppy den canım basta almadıgma pısman oldum 😄😄 prima alan prima premınyum care alan bacılarıma da Allah daha cok versin

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kocalarımıza versin parayı onlar ödüyor 😅😅
Onlar oduyor da canım yinede cope gidecek bırseye o kadar para verilmez 1 ay kullacak olsan neyse de 2 3 yasına kadar primaya para verene kadar cocuklar İcin Baska ıhtıyac hıc olmadı kendi ihtiyacın olda olmadı pazar paran cikar yani bez cok iyi ama parası da cok iyi gercekten

...

Moderator
Mod
rank
Molfix pure aldım bakalım nasıl olacak.Bebeğim doğunca anlayacağım inşaAllah canım.Eşime sorsam prima al para önemli değil pişik olmasın diyor.😍

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Molfix pure aldım bakalım nasıl olacak.Bebeğim doğunca anlayacağım inşaAllah canım.Eşime sorsam prima al para önemli değil pişik olmasın diyor.😍
Her bez pısık yapmıyor ki ablaa prımada sonra Baska beze gecersen pısık yapıyor

İnternetten baktım prıma premınun care 1 numara 270 li bez 500 kusur kızlar yazik paranıza

İnternetten baktım prıma premınun care 1 numara 270 li bez 500 kusur kızlar yazik paranıza
1 aylık bezi de 300 65 e baby tuco alsanız yada 80 ne sleppy ne kadar para fark ediyor arada

• Beğen
Tepkiler: ...

...

Moderator
Mod
rank

1 aylık bezi de 300 65 e baby tuco alsanız yada 80 ne sleppy ne kadar para fark ediyor arada
Bende o yüzden almadım.Molfix le başlayacağım inşaAllah kuzum♥️

Tüm sayfalar yüklendi.