Kim hangi bezi kullanıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Kim hangi bezi kullanıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,935 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kim hangi bezi kullanıyor
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübeli Anne
Bez fiyatları tavan yaptı Prima kullanıyordum sleepy geçtim ama cırt cirtlarini begenmedim kızlar sizler hangi bezleri kullaniyorsunuz?
Canım ben molfixle başladım ama internetten en son getirttigim molfix bez kızıma pişik yaptı şimdi sleepy kullanıyorum yeni başladım hatta büyük paketini 120 tanesini 125 TL ye aldım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben ıslak mendil kullanmiyorm musluk suyu da kullanmiyorm altını havalandiriyorum ıslaklık kalmasın diye pamukla kuruluyorum kremin en iyisini kullaniyorm gene pisik gene pisik
Bende kullanmıyorum ıslak mendil canım temizleme pamuğu kullanıyorum. Ne yapsak yine oluyor bende anlamış değilim

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Ben biraz buyusun yikanabilirleri denicem daha sağlıklı diye duydum cişi öğretirken kullanabilirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende denicem ebebegin bezini

Dene yorumlarını bekliyorm

Dene yorumlarını bekliyorm

Ben ıslak mendil kullanmiyorm musluk suyu da kullanmiyorm altını havalandiriyorum ıslaklık kalmasın diye pamukla kuruluyorum kremin en iyisini kullaniyorm gene pisik gene pisik
Dene cnm ben önceden memnun kalmıştım... ☺️ Umarım sende kalırsın...

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Yaa çok uygundu 1 pakette ben aldım ama hicbir fikrim yok iyi yada kötü kullananlar var mı acaba

Çok haklısın cnm maddi durumumuz çok çok iyi allaha şükür istedigim marka kullanabilirim ama ne gerek var yıllardır sleepy kullanıyorum hem çok uygun hemde memnun kaldığım bir bez etraftan görüp burun kiviranlar oldu bunu mu kullanıyorsun diye evet ne var dedim bakarsan asgari ücretle çalışıyor cocuguna prima bez kullanıyor sonra geçinemiyorum diye sağ da solda ağlıyo böylelerde var
Aynen oyle canım alt tarafı bez sçıp Atacan o kadar para verilmez veren kocam da olsa anam babam da olsa yazık gunah

Sende düşüncende haklısın canım ama aynı kapıya cikiyo kız kardeşim Molfix kullaniyo ben bı kere değiştirirken o iki kere degistiriyo bez toplanıp saklandığı için bı arkadaşım bim yada a101 tam hatırlamıyorum o marka bezi kullaniyo kadın abdest alıp evinde gezemiyor bez sizdiriyo idrar vardır yerde diye ama primada hiç yaşamadım ve çocuklarımın cildi çok hassas olduğu için primsninda emiş gücü çok iyi olduğu için daha cazip geliyo düşün primanin günlük rahatlık bezi bile bı pakette mahvetti yavrumu sonra kremler çektiği acı çocuğun cabası bu yüzden benim tercihim Prima yani düşer fiyatları zaten bı iki aya böyle devam etmez bence
Canım kaka yapmadı gi surece bi bez en fazla 12 13 saat durur zaten ben yatmadan sleppy takıyordum sabah gecıyor Du baby turcoya gectim hıc sızdırma yok 12 13 saatte bile 60 65 TL baby turco 300 ler 500 ler nerde 60 65 nerde

Sudo crem diye bi krem var birde fıto sudocrem cok etkili bezelye kadar surmen bile yetiyor biraz pahalı fıto uygun oda cok etkili pısık oluncada kullanırsınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Lyl

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben molfixle başladım ama internetten en son getirttigim molfix bez kızıma pişik yaptı şimdi sleepy kullanıyorum yeni başladım hatta büyük paketini 120 tanesini 125 TL ye aldım
Tatlım ben ılk once evy baby kullandım pısık yaptı bıde syzdyrdy. Baby turco gectım 1 paketın bıtırdım cok memnun kaldım hıc sızdırma pısık yok. Fıyatyda cok uygun pısık onleycı kıremde dalın bıde ımajın kremından cok memnunum tafsıye ederım

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bez fiyatları tavan yaptı Prima kullanıyordum sleepy geçtim ama cırt cirtlarini begenmedim kızlar sizler hangi bezleri kullaniyorsunuz?
Ben Prima premium Aldım bakalım canım bebek dogmadi daha Sleepy kullanan anneler çok var burada Molfix al istersen yada canbebe küçük paket beğenirsen devam edersin

Sleppy den baby turcoya gecıs yaptım baby turco cok cok daha ıyımıs sleppy den canım basta almadıgma pısman oldum 😄😄 prima alan prima premınyum care alan bacılarıma da Allah daha cok versin
💕🙏😘

Son düzenleme:

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Katiliyorum valla kuzum bende iki kuzuma Prima kullandım halada kızıma kullanıyorum gelecek olan bebemede alsın kullanacam valla herşeye zam geldi herşeyi değiştirdik mi yok o yüzden değiştirmeyi düşünmüyorum ve primaya bayılıyorum sızma yok dışına çıkarma yok ağır koku yok altında bez yok gibi baya seviyorum yani primayi alsın babası bebelerime 🤭😄

Değiştirdikçe pişik olmuyo mu canım ya maşallah bu arada tabi benim çocuklar ıslak mendil değişince bile mahvoluyolar
Yok canim doğru olanı bulmak için mecbur degisiyosun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar