Kim hangi bezi kullanıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Kim hangi bezi kullanıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,949 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kim hangi bezi kullanıyor
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübeli Anne

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ben baby turco aldım ama ortada bebek yok 😂
Hic güleceğim yoktu mervem ya🤦‍♀️🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bez fiyatları tavan yaptı Prima kullanıyordum sleepy geçtim ama cırt cirtlarini begenmedim kızlar sizler hangi bezleri kullaniyorsunuz?
Bitanem kizimda butun bezleri denemistim en son uzun sure A101in soffio kullanmistim hic pisik yapmamıştı smdi gene ogluma 1 paket aldim bakalm ama yapisini değiştirdilermi bilmiyorum dogunca deneyecem bakalm belki ogluma iyi gelmeyecek ama arkadaslar hep baby turcodan memmunuz diyorlar inu da merak ediyorum

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Bnde ilk Prima kullanırım alsın babasi bn 9 ay tek yaşadım bütün. Sıkıntıyı o götünü devirdi
Bn kusarken ederken alsın valla en iyisine işesin bebem 😂😄😄😄
Katiliyorum valla kuzum bende iki kuzuma Prima kullandım halada kızıma kullanıyorum gelecek olan bebemede alsın kullanacam valla herşeye zam geldi herşeyi değiştirdik mi yok o yüzden değiştirmeyi düşünmüyorum ve primaya bayılıyorum sızma yok dışına çıkarma yok ağır koku yok altında bez yok gibi baya seviyorum yani primayi alsın babası bebelerime 🤭😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebegim bi aylik suan Sleppy ve baby turco denedim Bebem.natural kullanıyorum suan
Değiştirdikçe pişik olmuyo mu canım ya maşallah bu arada tabi benim çocuklar ıslak mendil değişince bile mahvoluyolar

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin kendi dusuncesı herkesin kendi parası herkesin kendi cocugu ama çişini yapıp cope atılacak birseye 300 400 500 para vermek müsrif bence zenginde olsan cok para da kazanıyor olsan o kadar para verilmez bazı anneler yazıyor mama su kadar olmus alamıyoruz ne yapacaz ne edecez diye bez mamanın 2 katı kullanan vardır degıstırır pısık olur mecbur kalır ama daha dogmadan bebege bu kadar pahali bez almayın anneler belki emmeye cek sonra sutun olmayacak o parayı maması ıcın yada Baska ıhtıyacları ıcın kullanırsınız anneler 🙏🙏

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin kendi dusuncesı herkesin kendi parası herkesin kendi cocugu ama çişini yapıp cope atılacak birseye 300 400 500 para vermek müsrif bence zenginde olsan cok para da kazanıyor olsan o kadar para verilmez bazı anneler yazıyor mama su kadar olmus alamıyoruz ne yapacaz ne edecez diye bez mamanın 2 katı kullanan vardır degıstırır pısık olur mecbur kalır ama daha dogmadan bebege bu kadar pahali bez almayın anneler belki emmeye cek sonra sutun olmayacak o parayı maması ıcın yada Baska ıhtıyacları ıcın kullanırsınız anneler 🙏🙏
Sende düşüncende haklısın canım ama aynı kapıya cikiyo kız kardeşim Molfix kullaniyo ben bı kere değiştirirken o iki kere degistiriyo bez toplanıp saklandığı için bı arkadaşım bim yada a101 tam hatırlamıyorum o marka bezi kullaniyo kadın abdest alıp evinde gezemiyor bez sizdiriyo idrar vardır yerde diye ama primada hiç yaşamadım ve çocuklarımın cildi çok hassas olduğu için primsninda emiş gücü çok iyi olduğu için daha cazip geliyo düşün primanin günlük rahatlık bezi bile bı pakette mahvetti yavrumu sonra kremler çektiği acı çocuğun cabası bu yüzden benim tercihim Prima yani düşer fiyatları zaten bı iki aya böyle devam etmez bence

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bez fiyatları tavan yaptı Prima kullanıyordum sleepy geçtim ama cırt cirtlarini begenmedim kızlar sizler hangi bezleri kullaniyorsunuz?
Canım ilk doğduğunda prima premium care kullandım çok pahalı diye değiştirdim Molfix sleepy falan aldım çocuğum mahvoldu. Pişik kremlerine verdiğim para bez parasını geçti birde. Yine Prima aldım ama normal Prima kullanıyorum diğerinden daha uygun bu bile ara ara kızarıklık yapıyor 🤷🏻‍♀️

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk doğduğunda prima premium care kullandım çok pahalı diye değiştirdim Molfix sleepy falan aldım çocuğum mahvoldu. Pişik kremlerine verdiğim para bez parasını geçti birde. Yine Prima aldım ama normal Prima kullanıyorum diğerinden daha uygun bu bile ara ara kızarıklık yapıyor 🤷🏻‍♀️
Ayni sorunu bende yaşıyorum kardeşimin eşi eczacı abla cildi alerjik dedi kafayı yicem napsam gecmiyor bez değiştirdim artı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar