Kim hangi bezi kullanıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Kim hangi bezi kullanıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,949 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kim hangi bezi kullanıyor
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübeli Anne

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk doğduğunda prima premium care kullandım çok pahalı diye değiştirdim Molfix sleepy falan aldım çocuğum mahvoldu. Pişik kremlerine verdiğim para bez parasını geçti birde. Yine Prima aldım ama normal Prima kullanıyorum diğerinden daha uygun bu bile ara ara kızarıklık yapıyor 🤷🏻‍♀️
Jeniy williy de çok güzel bez ama ben şuan önlem kullanıyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ayni sorunu bende yaşıyorum kardeşimin eşi eczacı abla cildi alerjik dedi kafayı yicem napsam gecmiyor bez değiştirdim artı
Benim çocukların da cildi çok hassas canım büyük oğlanların da öyleydi hâlâ öyle en ufak şeyde kızarır şişer hemen. Aman o acı çekeceğine para gitsin kuzum ne yapayım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Jeniy williy de çok güzel bez ama ben şuan önlem kullanıyorum
@Evin ❤️ onuda denedim kuzum hepsi birbirinden beter etti çocuğumu

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Bez fiyatları tavan yaptı Prima kullanıyordum sleepy geçtim ama cırt cirtlarini begenmedim kızlar sizler hangi bezleri kullaniyorsunuz?
Sleepy kullanıyorum oğlumda çok memnunum şimdi doğacak olana da slepy stokladik bakalım

Bebegim bi aylik suan Sleppy ve baby turco denedim Bebem.natural kullanıyorum

Ben baby turco aldım ama ortada bebek yok 😂
Yaa çok uygundu 1 pakette ben aldım ama hicbir fikrim yok iyi yada kötü kullananlar var mı acaba

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Bez bebekten bebeğe değişen birşey... Oğlum Prima Molfix falan kullanamiyordu pişik yapıyordu... Bir sürü bez denedim... E bebekten aldığım bezi kullanabildim birde bimden 😅😅 ikisinde olmadı..... şimdi Ebebegin bezini aldım yine ...

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benim çocukların da cildi çok hassas canım büyük oğlanların da öyleydi hâlâ öyle en ufak şeyde kızarır şişer hemen. Aman o acı çekeceğine para gitsin kuzum ne yapayım

Ama ilk hangi bezi kullansan bebeklerin cildi o beze alışıyor sonradan degistirsen pişik oluyorlar bide pişik için vazelin çok güzel tavsiye ederim

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim bi aylik suan Sleppy ve baby turco denedim Bebem.natural kullanıyorum

Ben baby turco aldım ama ortada bebek yok 😂
Yaa çok uygundu 1 pakette ben aldım ama hicbir fikrim yok iyi yada kötü kullananlar var mı acaba
Herkesin kendi dusuncesı herkesin kendi parası herkesin kendi cocugu ama çişini yapıp cope atılacak birseye 300 400 500 para vermek müsrif bence zenginde olsan cok para da kazanıyor olsan o kadar para verilmez bazı anneler yazıyor mama su kadar olmus alamıyoruz ne yapacaz ne edecez diye bez mamanın 2 katı kullanan vardır degıstırır pısık olur mecbur kalır ama daha dogmadan bebege bu kadar pahali bez almayın anneler belki emmeye cek sonra sutun olmayacak o parayı maması ıcın yada Baska ıhtıyacları ıcın kullanırsınız anneler 🙏🙏
Çok haklısın cnm maddi durumumuz çok çok iyi allaha şükür istedigim marka kullanabilirim ama ne gerek var yıllardır sleepy kullanıyorum hem çok uygun hemde memnun kaldığım bir bez etraftan görüp burun kiviranlar oldu bunu mu kullanıyorsun diye evet ne var dedim bakarsan asgari ücretle çalışıyor cocuguna prima bez kullanıyor sonra geçinemiyorum diye sağ da solda ağlıyo böylelerde var

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ama ilk hangi bezi kullansan bebeklerin cildi o beze alışıyor sonradan degistirsen pişik oluyorlar bide pişik için vazelin çok güzel tavsiye ederim
Var kuzum bebek vazelini pişik kremleri hepsini kullanıyorum sürekli. Ondan kaynaklı oluyorsa artık yapacak birşey yok demekki

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Bez fiyatları tavan yaptı Prima kullanıyordum sleepy geçtim ama cırt cirtlarini begenmedim kızlar sizler hangi bezleri kullaniyorsunuz?
Gardrops uygulamasindan Prima yarı fiyatına aldım doktora giderken bide işte dışarıda Prima kullanıyorum evdeyken BİM'in yada şok un bezini aldım tasarruf etmek için bı sorun yok çok şükür

Molfix ve canbebe asla kullanmam sızdırıyor ve pişik yapıyor diğer bebeklerimde denemiştim çok şükür durumumuz iyi ama pahalı ya gerek yok sonuçta çöpe gidiyor

Molfix ve canbebe asla kullanmam sızdırıyor ve pişik yapıyor diğer bebeklerimde denemiştim çok şükür durumumuz iyi ama pahalı ya gerek yok sonuçta çöpe gidiyor

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Gardrops uygulamasindan Prima yarı fiyatına aldım doktora giderken bide işte dışarıda Prima kullanıyorum evdeyken BİM'in yada şok un bezini aldım tasarruf etmek için bı sorun yok çok şükür

Ben biraz buyusun yikanabilirleri denicem daha sağlıklı diye duydum cişi öğretirken kullanabilirim

Bez bebekten bebeğe değişen birşey... Oğlum Prima Molfix falan kullanamiyordu pişik yapıyordu... Bir sürü bez denedim... E bebekten aldığım bezi kullanabildim birde bimden 😅😅 ikisinde olmadı..... şimdi Ebebegin bezini aldım yine ...
Bende denicem ebebegin bezini

Sleepy kullanıyorum oğlumda çok memnunum şimdi doğacak olana da slepy stokladik bakalım

Dene yorumlarını bekliyorm

Dene yorumlarını bekliyorm

Ben ıslak mendil kullanmiyorm musluk suyu da kullanmiyorm altını havalandiriyorum ıslaklık kalmasın diye pamukla kuruluyorum kremin en iyisini kullaniyorm gene pisik gene pisik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar