Kim hangi bezi kullanıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Kim hangi bezi kullanıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,845 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kim hangi bezi kullanıyor
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübeli Anne

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Bez fiyatları tavan yaptı Prima kullanıyordum sleepy geçtim ama cırt cirtlarini begenmedim kızlar sizler hangi bezleri kullaniyorsunuz?
Hatta hiç unutmam bir kere bnn kusarken burnunu kırıştırdı biseyde yoktu boş öğürmek 😂😄 sen görürsün dedim içimden ona primayi kitleyimde görsün burun kırıştırmayi bitti o 😂😄😄😎😎

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Hatta hiç unutmam bir kere bnn kusarken burnunu kırıştırdı biseyde yoktu boş öğürmek 😂😄 sen görürsün dedim içimden ona primayi kitleyimde görsün burun kırıştırmayi bitti o 😂😄😄😎😎
Yandı enişte benim üç buçuk aylık kıyafetler de küçülüyor bezden tasarruf edil diğer ihtiyaçlarını alalm diyoruz şaka Prima premium çare 96 adet 250 lira olms
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Napiyim çok kinlendim düşmanlandim 😂😄😄 sıcsin parasına da aklı başına gelsin ellemeee itin ayağını taştan mi esirgiycem 😂😂😂
Bir yerde haklısın da

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Yandı enişte benim üç buçuk aylık kıyafetler de küçülüyor bezden tasarruf edil diğer ihtiyaçlarını alalm diyoruz şaka Prima premium çare 96 adet 250 lira olms

Bir yerde haklısın da
Ayyy napiyim bnn kusarken öyle yapiyodu sanki ben vebali hastayım da onun için kusuyodum Alacam öcümü😂😄😄

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Bez fiyatları tavan yaptı Prima kullanıyordum sleepy geçtim ama cırt cirtlarini begenmedim kızlar sizler hangi bezleri kullaniyorsunuz?
Prima premium care kullaniyorum kuşum ilk bebegime de surekli prima kullandim cok sukur 1 kez haric hic pisik sorunu yasamadim. Simdi ogluma da yine prima aldim bir ay oncesine gore bile cok pahalanmis ama deger bence .

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Prima premium care kullaniyorum kuşum ilk bebegime de surekli prima kullandim cok sukur 1 kez haric hic pisik sorunu yasamadim. Simdi ogluma da yine prima aldim bir ay oncesine gore bile cok pahalanmis ama deger bence .
Bnde aldıracam dur sen 😄😄 bebemle bana burun kırıştırmak neymiş gösterecem ona iyice işesin bebem 😂😄😄

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Bnde aldıracam dur sen 😄😄 bebemle bana burun kırıştırmak neymiş gösterecem ona iyice işesin bebem 😂😄😄
Ya ahaah 😃 bu bebisim erkek tam altini aciyorum temizliyorum yeni bezi takamadan hoop isiyor esim takiliyor gulerek paralarimin icine siciyor bu cocuk diye

Ya ahaah 😃 bu bebisim erkek tam altini aciyorum temizliyorum yeni bezi takamadan hoop isiyor esim takiliyor gulerek paralarimin icine siciyor bu cocuk diye
Ayni anda 2 bez birden gidiyor bekletsem usur diye korkuyorum durum boyle 😀🤑

Tüm sayfalar yüklendi.