Kim kaçyaşında evlendi ve anne oldu😉😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Kim kaçyaşında evlendi ve anne oldu😉😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,825 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kim kaçyaşında evlendi ve anne oldu😉😊
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sinemidris

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
17 de evlendim 19 da ilk doğum 26 da ikinci şimdi 37 yaşındayım üçüncü ye hamileyim 14+3🤗🤗
Maşallah Allah tamamına erdirsin inşallah
Ben 34 yaşındayım 5 6 ay önce düşük yaptım yeni hamile kaldığımda sanki yanlış bişey yapmışım gibi herkes üstüme geldi bu yaşta ne bu gebelik diye diye en sonunda bebeğimi düşürdüm daha da bişey yok
İyide bu senin kararın birine gel bebeğimi bakmı dedin ben hiç istemeden hamile kaldım eşimle bir dünya sıkıntılarım var ailem de karşı cıktı aldır diyen bile oldu bi an aldırmayı düşünmedim bu benim meselem kimse bebeğimi öldürmemi isteyemez bence takma kimseyi oluyorsa istiyorsan tekrar dene Rabbim yardım eder inşaallah
Çok istiyorum inşallah Rabbim nasip eder tekrardan hayırlısıyla zaten ne zaman olursa ilk buraya yazacam kimselere demicem taa belli olana kadar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 19 yaşında evlendim 23 yaşında ilk prensesimi kucağıma aldım şu an 28 yaşındayım ve ikinci prensesim oldu oda 3 aylık şu anda

Canım herkes ne derse desin sakın dinleme herkesi ilgilendirmez hangi yaşta hamile kalman canını sıkma boşver Rabbim sana inşallah sağlıklı bi bebiş nasip eder 🙏
Çok teşekkür ederim inşallah canım Amin

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah Allah tamamına erdirsin inşallah
Ben 34 yaşındayım 5 6 ay önce düşük yaptım yeni hamile kaldığımda sanki yanlış bişey yapmışım gibi herkes üstüme geldi bu yaşta ne bu gebelik diye diye en sonunda bebeğimi düşürdüm daha da bişey yok

Çok istiyorum inşallah Rabbim nasip eder tekrardan hayırlısıyla zaten ne zaman olursa ilk buraya yazacam kimselere demicem taa belli olana kadar

Çok teşekkür ederim inşallah canım Amin
İnşaallah rabbim hayırlısıyla nasipeylesin inşaallah

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
17 yasinda evlendim 18 yasinda oglum 19 yasinda kizim oldu 28 yasindada insallah yine anne olucam Rabbim hepimize ailelermizle cocuklarimizla salikli uzun òmur versin insallah🤗😍
Amin inşallah benim de 19 yaşında bi oğlum 12 yaşında bi kızım bunun henüz cinsiyeti belli değil bakalım kız gibi geliyor bana hayırlısı olsun

Ben 16 yaşımda nisanlandim 17 evlendim 18 ane oldum 20 tekrar ane oldum şuan 24 yine anne olacak😂😂😂😂yani hiç boş durmadım😆😆
Maaşallah 😊

Son düzenleme:

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Ben 17 de evlendim 19 anne oldum ve 25 de ikinci sefer anne oldum şimdi 34 yaşındayım

Ben 17 de evlendim 19 anne oldum ve 25 de ikinci sefer anne oldum şimdi 34 yaşındayım🤗🤗🤗
Daim olsun... bende 17 de evlendim doğum günüme bir ay kala anne oldum yani 19 şuan ikinci çocuğuma gebeyim 9 ay beş gün olduk sun 24 yaşındayım 😍🙈

Ben 17 de evlendim 19 anne oldum ve 25 de ikinci sefer anne oldum şimdi 34 yaşındayım🤗🤗🤗
Daim olsun... bende 17 de evlendim doğum günüme bir ay kala anne oldum yani 19 şuan ikinci çocuğuma gebeyim 9 ay beş gün olduk sun 24 yaşındayım 😍🙈
Bende 17 de evlendim ilk kizim 18 yaşında oldu ikinci kizim i 21 yaşında 3 üncü oğlan oldu 23 yaşında dogurdum şimdi 4 uncuye gebeyim 27 yasindayim
Maşallah 🤗😁 ama insan çok yıpranıyor

Sukran

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar