Kim kaçyaşında evlendi ve anne oldu😉😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Kim kaçyaşında evlendi ve anne oldu😉😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,772 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kim kaçyaşında evlendi ve anne oldu😉😊
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sinemidris

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
17 de evlendim 19 da ilk doğum 26 da ikinci şimdi 37 yaşındayım üçüncü ye hamileyim 14+3🤗🤗
Maşallah Allah tamamına erdirsin inşallah
Ben 34 yaşındayım 5 6 ay önce düşük yaptım yeni hamile kaldığımda sanki yanlış bişey yapmışım gibi herkes üstüme geldi bu yaşta ne bu gebelik diye diye en sonunda bebeğimi düşürdüm daha da bişey yok😔

Ben 17 de evlendim 19 anne oldum ve 25 de ikinci sefer anne oldum şimdi 34 yaşındayım🤗🤗🤗
Ben 19 yaşında evlendim 23 yaşında ilk prensesimi kucağıma aldım şu an 28 yaşındayım ve ikinci prensesim oldu oda 3 aylık şu anda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 34 yaşındayım 5 6 ay önce düşük yaptım yeni hamile kaldığımda sanki yanlış bişey yapmışım gibi herkes üstüme geldi bu yaşta ne bu gebelik diye diye en sonunda bebeğimi düşürdüm daha da bişey yok😔
Canım herkes ne derse desin sakın dinleme herkesi ilgilendirmez hangi yaşta hamile kalman canını sıkma boşver Rabbim sana inşallah sağlıklı bi bebiş nasip eder 🙏

AysEmre

Kayıtlı Üye
rank
Ben 17 de evlendim 19 anne oldum ve 25 de ikinci sefer anne oldum şimdi 34 yaşındayım🤗🤗🤗
25 yasinda evlendim. 27 yasinda kizimi aldim kucagima, simdi 32 yasindayim ikinci hamileligim, ben baya gecten geliyorum😁🤭

Rabbim herkese nasip etsin inşallah 🤲 sıkmayın caninizi vardir elbet Rabbimin bildigi, Allah buyuk en yakin zamanda inşallah tekrar nasip etsin Rabbim 🤲

Rabbim herkese nasip etsin inşallah 🤲 sıkmayın caninizi vardir elbet Rabbimin bildigi, Allah buyuk en yakin zamanda inşallah tekrar nasip etsin Rabbim

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
İyide bu senin kararın birine gel bebeğimi bakmı dedin ben hiç istemeden hamile kaldım eşimle bir dünya sıkıntılarım var ailem de karşı cıktı aldır diyen bile oldu bi an aldırmayı düşünmedim bu benim meselem kimse bebeğimi öldürmemi isteyemez bence takma kimseyi oluyorsa istiyorsan tekrar dene Rabbim yardım eder inşaallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar