Sorum var Kim napiyo güzeller

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kim napiyo güzeller başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,339 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kim napiyo güzeller
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İnşaAllah canım içine mi doğdu ne bu ara sürekli küçük oğlum annemmm diye bana gelip sarılıyor
Minikler hissederler onun açısından biraz zorlu bir dönem olacak ama inşallah sana zorluk çıkarmadan çabucak alışır kardeşine. Bazen annelerini paylaşamıyorlar bu daha çok zorluyor maalesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay maşallah maşaallah paşama benim yerime yanağından öp annesi 💋💋♥️kıyamamm ya canım benim geceler uykusuz olmak cok zor inşaallah bu günlerinde atlatırsın bitanem 🤲🙏bu aralar işim cok mervem günün nasıl geçdiyini anlamıyorum 😂sabah kalkıyorum birde bakıyorum akşam oldu 😁çocuk karnımzda olduğunda çabucak çıksın isdiyoruz çıkdığı zamanda ay keşge birazda orda kalsaydı ben ilkimde yaşımda kücükdü geceleri uyumadığı zaman oturub onunla birlikde ağlıyordum🤭bende senin gibi yanımda kimsem yok bende qurbetdeyim kaynanam gelmişdi ilk doğumda oda doğumdan 10 gün sonra gitdi
Tabiki öperim teyzesi ❤️ lohusalık yaşamadan dinlenemeden çocuk bakmaya koyuldum o yüzden de sütüm henüz gelmedi 🤦🏻‍♀️ benim hamilelikte sıkıntılı geçti maalesef sürekli enfeksiyon, kusma, kansızlık,tansiyon düşüklüğü mahvediyordu beni. Bebiş doğdu mahvetmeye devam ediyor büyüyünce torunlarıma kadar anlatacam bu bana çok çektirdi diye 🤦🏻‍♀️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Minikler hissederler onun açısından biraz zorlu bir dönem olacak ama inşallah sana zorluk çıkarmadan çabucak alışır kardeşine. Bazen annelerini paylaşamıyorlar bu daha çok zorluyor maalesef

Tabiki öperim teyzesi ❤️ lohusalık yaşamadan dinlenemeden çocuk bakmaya koyuldum o yüzden de sütüm henüz gelmedi 🤦🏻‍♀️ benim hamilelikte sıkıntılı geçti maalesef sürekli enfeksiyon, kusma, kansızlık,tansiyon düşüklüğü mahvediyordu beni. Bebiş doğdu mahvetmeye devam ediyor büyüyünce torunlarıma kadar anlatacam bu bana çok çektirdi diye 🤦🏻‍♀️
İnşallah canim🤲

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Ahhhh kuzumm kıyamamm Allah yardımcın olsun İnşaAllah 🙏🤲 enfeksiyonun doğumdan sonra bitmedi daha sütün inşaallah gelir gelmezsede kendine səkıntı yapma kuzum napasın benim de kızım da sütüm olmadı hiç yalnız mama verdim çok şükür hiç bir sıkıntısı yok şimdi 4 yaşında kuzum Paşanın sarlığı geçdimi şimdi nasıl oldu sen kansızlığa falan tedavi alıyormusun kendini çokda takatden salma bitanem inşaallah bu günlerde salıkla geride kalır 🙏🤲

Tüm sayfalar yüklendi.