Sorum var Kim napiyo güzeller

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kim napiyo güzeller başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,265 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kim napiyo güzeller
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür çiçeğim bugün hastaneye gittik sarılık düşüşe geçmiş ama dün göbeği sabaha kadar kanadı sabah yaktırdım onuda. Benim oğlan beni çok uğraştırıyor 🤦🏻‍♀️ sen nasılsın ne var ne yok ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamilelikte çok dikkat etmen gerekiyor kuzum maalesef her hafta ayrı sıkıntı olabiliyor Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Canım benim şimdi nasıl oldu paşa kaç gündür buralara doğru düzgün giremiyorum mesajını şimdi gördüm kendin nasılsın iyleşdinmi inşaallah miniğ Paşada iyidir Allah izniyle 🙏

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım benim şimdi nasıl oldu paşa kaç gündür buralara doğru düzgün giremiyorum mesajını şimdi gördüm kendin nasılsın iyleşdinmi inşaallah miniğ Paşada iyidir Allah izniyle 🙏
Maalesef ben henüz iyileşemedim kuzum çünkü bebeğe tek başıma bakıyorum dinlenme şansım olmuyor lakin şükür bebeğim sarılığı atlattı şimdi de gaz sancıları başladı ne uyuyor ne uyutuyor. Sen nasılsın iyisindir inşallah

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef ben henüz iyileşemedim kuzum çünkü bebeğe tek başıma bakıyorum dinlenme şansım olmuyor lakin şükür bebeğim sarılığı atlattı şimdi de gaz sancıları başladı ne uyuyor ne uyutuyor. Sen nasılsın iyisindir inşallah
Küsmüyüz gülüm benim sorularıma artık cevap vermiyorsun ama herkese yaziyon😔😔😔

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Küsmüyüz gülüm benim sorularıma artık cevap vermiyorsun ama herkese yaziyon😔😔😔
Kuzum bildirimleri gördüğüm kadarıyla cevap veriyorum senin mesajı görmemişimdir kesin kusuruma bakma ben kimseye küs kalamıyorum ki seninle küsecek bir nedenimiz yok 😅 bebek kafamı o kadar yorduki anlatamam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar