Sorum var Kim napiyo güzeller

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kim napiyo güzeller başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,351 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kim napiyo güzeller
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef ben henüz iyileşemedim kuzum çünkü bebeğe tek başıma bakıyorum dinlenme şansım olmuyor lakin şükür bebeğim sarılığı atlattı şimdi de gaz sancıları başladı ne uyuyor ne uyutuyor. Sen nasılsın iyisindir inşallah
Kıyamam ya kuzum çocuğu tek başına bakmak çok zor seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcın olsun İnşaAllah kuzum 🙏🤲 çok şükür sarılığın bitmesine çok sevindim aşkım 🙏gaz sancısına karşı damla vermiyosun çocuğun yenidoğduğları zaman malesefki biri bitiyor digeri başlıyor sorunun 😣çokk sağol bitanem bende çok şükür iyim yavaş yavaş günün geçmesini bekliyorum 😄

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam ya kuzum çocuğu tek başına bakmak çok zor seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcın olsun İnşaAllah kuzum 🙏🤲 çok şükür sarılığın bitmesine çok sevindim aşkım 🙏gaz sancısına karşı damla vermiyosun çocuğun yenidoğduğları zaman malesefki biri bitiyor digeri başlıyor sorunun 😣çokk sağol bitanem bende çok şükür iyim yavaş yavaş günün geçmesini bekliyorum 😄
Çiçeğim nbr cnm🥰😍❤️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür canım ufaklikla uğraşıyorum hem hamileyim hemde bir yaramazim var teyzesi da 2 yaşına yeni girdi havalar sıcak. Ağrılarım oluyor arada ama şükür ❤️❤️
Rabbim sağlık versin inşallah kuzum Allah'ın izniyle atlatırsın sende. İkinciyi inşallah ilk bebiş kabul eder😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah kuzum. Gaz damlası veriyorum ama doktorun dediğinden az veriyordum şimdi çoğalttım gece uykulari hiç yok şimdi bile uyanık kıvranıyor. Seninde günlerin geçer merak etme ben gebeliği beta 15 ken öğrenmiştim bak şimdi 23 günlük olduk 😂

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağlık versin inşallah kuzum Allah'ın izniyle atlatırsın sende. İkinciyi inşallah ilk bebiş kabul eder😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah kuzum. Gaz damlası veriyorum ama doktorun dediğinden az veriyordum şimdi çoğalttım gece uykulari hiç yok şimdi bile uyanık kıvranıyor. Seninde günlerin geçer merak etme ben gebeliği beta 15 ken öğrenmiştim bak şimdi 23 günlük olduk 😂
Ay maşallah maşaallah paşama benim yerime yanağından öp annesi 💋💋♥️kıyamamm ya canım benim geceler uykusuz olmak cok zor inşaallah bu günlerinde atlatırsın bitanem 🤲🙏bu aralar işim cok mervem günün nasıl geçdiyini anlamıyorum 😂sabah kalkıyorum birde bakıyorum akşam oldu 😁çocuk karnımzda olduğunda çabucak çıksın isdiyoruz çıkdığı zamanda ay keşge birazda orda kalsaydı ben ilkimde yaşımda kücükdü geceleri uyumadığı zaman oturub onunla birlikde ağlıyordum🤭bende senin gibi yanımda kimsem yok bende qurbetdeyim kaynanam gelmişdi ilk doğumda oda doğumdan 10 gün sonra gitdi

Tüm sayfalar yüklendi.