Sorum var Kim napiyo güzeller

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kim napiyo güzeller başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,325 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kim napiyo güzeller
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hiç kuzum biraz uyku tutub uyumuşum şimdi yeniden uykuya dalamıyorum yorgunlukdanda Allahım geberiyorumm🥺🥴
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum sen nasılsın paşamız nasıl sarılığı bitdimi kuzum
Çok şükür çiçeğim bugün hastaneye gittik sarılık düşüşe geçmiş ama dün göbeği sabaha kadar kanadı sabah yaktırdım onuda. Benim oğlan beni çok uğraştırıyor 🤦🏻‍♀️ sen nasılsın ne var ne yok ?

Danisdim agrin varsa hastaneye git dedi hastaneye gitmemi. Onerdi

Of kıyamam çiçeğim ya bende da uyuyamadim

Bende uzanıom biraz rahatsızım oh ne. Güzel 😍

Çok geçmiş olsun canimm
Hamilelikte çok dikkat etmen gerekiyor kuzum maalesef her hafta ayrı sıkıntı olabiliyor Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bebişle uğraşıyorum hayatım full bebek ve ev hastane dışında sokağa çıkmıyorum 🤦 eşimde tutturmuş kırkından önce gezilmez diye çok sıkıldım belki bebekte gezmek istiyor çocuk sürekli ağlıyor belki gezsek iyi gelirdi 😂😂 ama diğer yandan çok yorgunum ama gündüz uyuyamıyorum ben ondan sürekli baş ağrısı var ama yinede iyiyim çok şükür 🤗🥰 bebişimin kokusunu içime çekiyorum enerji depoluyorum 😍😍

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Bebişle uğraşıyorum hayatım full bebek ve ev hastane dışında sokağa çıkmıyorum 🤦 eşimde tutturmuş kırkından önce gezilmez diye çok sıkıldım belki bebekte gezmek istiyor çocuk sürekli ağlıyor belki gezsek iyi gelirdi 😂😂 ama diğer yandan çok yorgunum ama gündüz uyuyamıyorum ben ondan sürekli baş ağrısı var ama yinede iyiyim çok şükür 🤗🥰 bebişimin kokusunu içime çekiyorum enerji depoluyorum 😍😍
Kadının işi hci bitmez cano

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar