Sorum var Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,595 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alya

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
İyi o zaman çalışır biriktir zamanla ev alır inşallah
Malesef eşim ayrı ev kabul etmiyor aileside öyle
Ayrı ev için boşanma sınırına bile geldik ama eşim ayrı evi değilde benden boşanmayı seçti ben o zmaan kızım 1 yaşında olduğu için geri gelmek zorunda kaldım kızım için 😕😕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayrı ev için boşanma sınırına bile geldik ama eşim ayrı evi değilde benden boşanmayı seçti ben o zmaan kızım 1 yaşında olduğu için geri gelmek zorunda kaldım kızım için 😕😕
Anasının dizi çok tatlı sanırım ileride çocukları ile sığamaywcak o eve nasıl rahat ediyor özel hayat denen bir ley var çocukların özel hayatı olacak bunları düşünmüyor mu enişte

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Anasının dizi çok tatlı sanırım ileride çocukları ile sığamaywcak o eve nasıl rahat ediyor özel hayat denen bir ley var çocukların özel hayatı olacak bunları düşünmüyor mu enişte
Ben bunların hepsini ona binlerce defada anlattım ama nafile Ayşem malesef söyleyince kabahatli oluyorum üstüne 😕😕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben bunların hepsini ona binlerce defada anlattım ama nafile Ayşem malesef söyleyince kabahatli oluyorum üstüne 😕😕
Boşver gamzem hiç çeneni yorma ileride çok iyi anlayacak çok iyi ama inşallah il işten geçmex evler almış başını gidiyor tamam yine annesine yalın oturun çok anneci ise ama ayrı durun ev ev üstüne olur mu ya Allah'ım 🤦🏻‍♀️

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Nasıl seni değilde boşanmayı seçer ya adama bak yazık değilme sana ve çocuklara, ayrı eve sahip olmak her kadının hakkı. Hem ailesi ne karışıyor bu işe. Boşanmayı seçen Bi adamın nasıl hala yanında kalırsın diyecem de çocuk olunca insan herşeye katlanıyor. Kaç çocuğun var canıö

alya

Kayıtlı Üye
rank
Bence bu gibi günler, her iki kişinin de onemsemesi sonucunda kutlanmali, ki bana gore de pek önemli değil böyle günleri illa kutlamak,guzel bi yemek ve hatırlamak yeterli geliyor, bana sıradan bir gün de yapılan hediye veya sürpriz daha mantıklı geliyor..
Bencede illa kutlanacak diye bişey yok içinden geldiği zaman yapsa daha çok hoşuma gider bence.o gün yapılsa mecburiyetten yapmış gibi bi his veriyor insana sanki

Tüm sayfalar yüklendi.