Sorum var Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,645 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alya

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Bugün bizim evlilik yıldönümünü ama benim hiç bişy yapmak içimden gelmedi sıradan bir gün gibi hareket ettim eşim de işten geç döndü bugün geç gelmeseydim seni yemeğe çıkaracaktır felan dedi ama sana elbise alırım onun yerine dedi ben pek önemsemedim hiç içimden gelmedi nedense evlilikten hevesim kalmadı gibi bişey galiba
Önümdeki ay 4. Yıl dönümümüz olacak hiçbirini kutlamadık eşim sevmiyor öyle şeyleri sayesinde beni de soğuttu.

Ama az önce bi arkadaşın yazdığını okudum, evde başbaşa güzel bi yemek ve o günü hatırlamak yeterli bence
Ben kaynanamla oturduğum için onuda yapamıyorum 🤦‍♀️🤦‍♀️

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben genelde kıyafet yada başka eksik birşeyi varsa onu alırım yoksa da güzel bi yemek hazırlar küçük bi pasta alırım ben 🥰
Bende aynı şekil yaparım 🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Önümdeki ay 4. Yıl dönümümüz olacak hiçbirini kutlamadık eşim sevmiyor öyle şeyleri sayesinde beni de soğuttu.

Ama az önce bi arkadaşın yazdığını okudum, evde başbaşa güzel bi yemek ve o günü hatırlamak yeterli bence
Ben kaynanamla oturduğum için onuda yapamıyorum 🤦‍♀️🤦‍♀️
Bende güzel bir sofra hazırlayamıyorum kayananamla oturduğum için 🤣 sadece hediye falan alıyorum o kadar onuda odamızda veriyorum 🤣

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah değişmez canım ama genelde özel günleri ben unuturum eşim unutmaz
ayy maşallah ne guzel allah daim etsin mutlulugunuzu

ben ilk evlilik yil donumumde kaynanamlar oldugu icin yemek yapmiştim nasil yedigimizi bile bilmiyorum hatirlamak bile istemiyorum o gunu kocam burnumdan getirmişti ...🤐🤐🤐

10 evlilik yil dönumunde yemege gitmeyi düşunuyodum her şeyi ayarlamiştim hafta sonuna denk geldigi icin guzel gececek demiştim ama evlilik yildönumu gunumde 4 sene yatalak olan eşimin amcasinin karisi vefat etti 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

gecen gun eşime diyorum 20. evlilik yil dönumumde baban bile ölse tatile gidecem bi haftaligına dedim eşim guluyo diyoki sen cok heveslisin bizim evlilik yil dönumumuzde benim degil senin baban ölur gidemessin cünki okadar şansiziz 😁😁

ben ilk evlilik yil donumumde kaynanamlar oldugu icin yemek yapmiştim nasil yedigimizi bile bilmiyorum hatirlamak bile istemiyorum o gunu kocam burnumdan getirmişti ...🤐🤐🤐

10 evlilik yil dönumunde yemege gitmeyi düşunuyodum her şeyi ayarlamiştim hafta sonuna denk geldigi icin guzel gececek demiştim ama evlilik yildönumu gunumde 4 sene yatalak olan eşimin amcasinin karisi vefat etti 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

gecen gun eşime diyorum 20. evlilik yil dönumumde baban bile ölse tatile gidecem bi haftaligına dedim eşim guluyo diyoki sen cok heveslisin bizim evlilik yil dönumumuzde benim degil senin baban ölur gidemessin cünki okadar şansiziz 😁😁

Son düzenleme:

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bugün bizim de evlilik yıl dönümümüz gidip beraber pasta seçtik eve geldik gökçeyi uyutup yemek yedik, pastamıza maytap-mumı dikip üfledik fotoğraf çektik. Birbirimize sarıldık 💞 bence böyle şeyler önemli tabi karşı tarafa da bağlı kesinlikle. Ama öyle lüks şeyler beklentim yok benim için çok değerli bir kutlamaydı
Ne güzel balım bizimde yarın evlilik yıl dönümümuz😍 bizde evde kutlamayı düşünüyoruz😍

Tüm sayfalar yüklendi.